» » Як схуд Стас Михайлов?
  • автор: admin  
  • (17-03-2016, 17:24)   
  •   0   
  •  132 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shud-stas-mihaylov_721.jpeg-->Як схуд Стас Михайлов?
Пісні Стаса Михайлова підкорили мільйони жіночих сердець, але після того, як співак позбувся зайвої ваги кількість його прихильниць тільки збільшилася. Сьогодні в інтернеті можна побачити багато реклами, де пропонують придбати диво-препарат, який використовується співаком, щоб привести себе у форму, але насправді це просто обман, на якому заробляють непогані гроші. Схудлий Стас Михайлов не приховує інформації, як йому вдалося позбавитися від зайвих кілограмів і як би банально це не звучало, але йому допомогло правильне харчування і спорт. Відразу хотілося б сказати про те, що результат відомого виконавця високий і становить 13 кг.

Як схуд Стас Михайлов?


Перше що зробив співак відмовився від вживання алкоголю. Дієтологи в один голос твердять, що алкогольні напої є головними супротивниками стрункої фігури. По-перше, це зумовлено його високою калорійністю, наприклад, в 100 г коньяку міститься 240 ккал. По-друге, алкоголь провокує затримку рідини в організмі, а це призводить до виникнення набряків і погіршенню обміну речовин. Сьогодні улюблений напій співака – чай з лимоном.
Говорячи про те, чому схуд Стас Михайлов, хотілося б вказати на те, що більшість зірок не використовують голодування та інших критичних методів схуднення, оскільки вони негативно відбиваються на зовнішньому вигляді і позбавляють енергії. Михайлов не став винятком і зупинив свій вибір на збалансованому харчуванні. Такий метод схуднення дозволяє поступово втрачати зайву вагу і в майбутньому легко підтримувати результат.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shud-stas-mihaylov_122.jpeg-->Як схуд Стас Михайлов?

З'ясовуючи, чому схуд Стас Михайлов, необхідно сказати про те, що він вибрав в якості основи для свого раціону свіжі ягоди і фрукти. Подібний варіант схуднення можна назвати дорогим, оскільки простій людині складно дозволити собі круглий рік є свіжі плоди. Михайлов спеціально замовляє для себе фініки, лохину, полуницю, черешню і т. д. До того ж є у нього в раціоні і горішки. Перед сном Стас обов'язково випиває пляшку кефіру. В категорію заборонених продуктів входять: всілякі солодощі та здоба, жирне, копчене та солоне. Ще одна важлива складова успіху співака – регулярні фізичні навантаження. Михайлов займається в тренажерному залі, а коли немає можливості, то просто качає прес. Не варто забувати і про підтримку водного балансу, що дуже важливо для процесу схуднення. Щодня потрібно пити мінімум 2 л води.
загрузка...
Написати Вконтакте