» » Як схудла Ганна Ардова?
  • автор: admin  
  • (17-03-2016, 17:20)   
  •   0   
  •  142 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-ganna-ardova_581.jpeg-->Як схудла Ганна Ардова?
Анна Ардова – актриса театру і кіно, більше відома глядачеві за участь у гумористичному шоу «Одна за всіх». Ганна постійно знімається, весь час на виду, тому не помітити, що актриса сильно схудла, було не можна. Як схудла Ганна Ардова буде розказано в цій статті.

Дієта Ардів


Журналісти приписували актрисі позбавлення від 30 кг, але це не має нічого спільного з дійсністю. Жінка втратила всього 5 але це теж немало і тут же відбилося на фігурі. Як зізналася Алике Сміхової сама актриса, вона нічого особливого не робила, голодом себе не морила, але так як схуднення довелося на літній період, в її меню були присутні дуже багато сезонних овочів, ягід і фруктів. Ардова схудла за рахунок того, що регулярно включала їх в свій раціон, замінюючи повноцінний обід або вечерю запіканкою, кашею або мюслі з ягодами, різноманітними салатами, печеними яблуками та ін.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-ganna-ardova_752.jpeg-->Як схудла Ганна Ардова?

У чому ж тут секрет? А в тому, що в ягодах міститься дуже багато органічних кислот, які прискорюють метаболізм і дозволяють організму швидше спалювати жири . Крім того, в дарах природи дуже багато грубої клітковини, яка розбухає в травному тракті і дарує відчуття ситості, ну а калорійність їх, як відомо, дуже мала. В ягодах дуже багато вітамінів, мінералів, флавоноїдів і антиоксидантів, які виводять з організму зайву рідину і захищають клітини від вільних радикалів. Вживаючи ягоди в чистому вигляді і додаючи їх в різні десерти, можна поліпшити перистальтику кишечника і нормалізувати мікрофлору.
Схудла Ардова скромно зізнається, що велике значення для неї має сім'я, люблячий чоловік, діти, які і спонукали її на те, щоб зайнятися собою, поліпшити свою зовнішність. Залишається побажати актрисі нових вдалих ролей і сімейного благополуччя.
загрузка...
Написати Вконтакте