» » Як Елла Суханова схудла на 10 кг?
  • автор: admin  
  • (17-03-2016, 17:20)   
  •   0   
  •  208 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-ella-suhanova-shudla-na-10-kg_431.jpeg-->Як Елла Суханова схудла на 10 кг?
Елла Суханова – учасниця телепроекту «Дом-2». Дівчина має досить високий зріст – 175 см, але при цьому важить 56 кг. За словами моделі і спортсменки, вона ніколи не була повною і не мала проблем з зайвою вагою , але в певний період свого життя зрозуміла, що трохи скинути їй не завадить. Як Елла Суханова схудла на 10 кг, буде розказано в цій статті.

Як схудла на 10 кг Елла Суханова?


У своєму інтерв'ю журналістам відомого видання «Дом-2» дівчина розповіла, що з юності займалася великим тенісом, але і сьогодні спорт займає не останнє місце в її житті. Вона вважає його основною формулою успіху і радить всім, у кого є проблеми з вагою, регулярно виконувати фізичні вправи. Тим, кому цікаво, як схудла Елла Суханова з Дому-2 варто сказати, що у моделі немає якоїсь особливої дієти або системи живлення. Просто вона не їсть жирного, смаженого і солодкого. М'ясо і рибу вибирає знежирених сортів і готує на пару, запікає або відварює.
Велике значення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-ella-suhanova-shudla-na-10-kg_692.jpeg-->Як Елла Суханова схудла на 10 кг?
надає кисломолочним продуктам, адже це запорука гарного самопочуття і ідеальної роботи ШКТ. Тим, хто цікавиться, як Елла схудла на цілих 10 кг, варто відповісти, що продукти з найбільшою калорійністю дівчина намагається вживати в першій половині дня. Це особливо стосується всіляких «смачненького» і солодощів, які модель, як і будь-яка жінка, все-таки дозволяє собі час від часу. Після 1600 настає вечірній час, і спортсменка вже не може дозволити собі нічого зайвого. Як правило, вона обмежується легкими салатами, морепродуктів або сиром.
Обов'язково п'є багато рідини, адже вода є основою всього. Фрукти і овочі займають одне з головних місць у її раціоні, і вона все перекушує ними між основними прийомами їжі.
загрузка...
Написати Вконтакте