» » Як схудла Ганна Шульгіна?
  • автор: admin  
  • (17-03-2016, 17:14)   
  •   0   
  •  139 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-ganna-shulgna_551.png-->Як схудла Ганна Шульгіна?
Дитячі та підліткові фотографії Анни Шульгіної свідчать про те, що вона росла дуже пухкенькою дівчинкою. Раптове кардинальне перетворення дівчини стало джерелом численних чуток, а деякі спритні особистості навіть не посоромилися нажитися на цьому факті, продаючи даремні (як мінімум) засоби для схуднення. Тим, хто хоче дізнатися, як схудла дочка Валерії Ганна Шульгіна, в першу чергу слід запам'ятати – дівчина не використовувала ніяких харчових добавок.

Як схудла Ганна Шульгіна – дієта і тренування


Дієта Анни Шульгіної досить проста і ефективна, проте без наявності завзяття й сили волі дотримуватися її складно. В основі раціону – овочеві супи, салати і рагу, а також яловичина, телятина і курка. Питний режим дівчата – мінеральна вода без газу, зелений чай.
Всі страви для дієтичного харчування Анни готувалися на пару або тушкувалися. Салати вона заправляла рослинним маслом і соком лимона. Крім цього, дівчина дозволяла собі натуральні йогурти – по 2-3 шт. в перервах між основними прийомами їжі.
Величезну роль в схудненні Анни Шульгіної зіграли і фізичні навантаження. Вона посилено займалася в спортзалі і вдома, захопилася йогою. Фізичні навантаження
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-ganna-shulgna_902.jpeg-->Як схудла Ганна Шульгіна?
Ганна застосовувала з обтяженням, тому її постать вражає спортивної пружністю. Для максимального ефекту Ганна не забуває і про користь для фігури сауни і лазні.
Але, навіть домігшись приголомшливого результату, Ганна Шульгіна не зупиняється на досягнутому. Щоденні тренування її вже не влаштовують, тому вона займається два рази в день. Що ж стосується харчування, якісь поблажки дівчина тепер собі дозволяє, виключивши з раціону тільки самі шкідливі для фігури продукти.
Щоб стати такою ж стрункою, як Ганна Шульгіна, можливо, варто прислухатися до практикуються нею принципам: займайся спортом, але тільки в радість, більше люби себе.
загрузка...
Написати Вконтакте