» » Дієта - мінус 5 кг за тиждень
  • автор: admin  
  • (21-02-2016, 08:10)   
  •   0   
  •  594 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/dyeta-mnus-5-kg-za-tizhden_451.jpegright-->Дієта - мінус 5 кг за тиждень Дієтологи не втомлюються повторювати про шкоду швидких дієт, що дозволяють за короткий термін позбутися кількох зайвих кілограмів. Але що робити, якщо привести себе у форму потрібно терміново, наприклад, до ювілею, пляжного сезону або дня весілля? Допоможе дієта мінус 5 кг за один тиждень.
Суть цієї системи живлення
Дієта, що дозволяє скинути 5 кг за 7 днів, є досить жорсткою системою харчування, адже в ідеалі для цього знадобиться як мінімум 1 місяць. Її відрізняє низька калорійність – близько 1500-1200 Ккал на добу і убогий раціон, в якому практично повністю відсутні жири і вуглеводи. Тобто жирне м'ясо, рибу і сало їсти не можна, як і солодощі, випічку, здобу, картопля, хліб, крупи та макаронні вироби. Упор потрібно зробити на фруктах, овочах і кисломолочних продуктах, які дозволять вивести з організму зайву життя і очистити кишечник від калових мас, шлаків і токсинів.
Необхідно пити якомога більше рідини – молокочая , трав'яних чаїв, мінеральної води без газу, морсів, компотів і простої води. У справі боротьби із зайвими кілограмами велике значення приділяється спорту, але в період жорсткої дієти мінус 5 кг тренування навряд чи будуть можливі через зниження працездатності і занепаду сил. Але якщо останні вам не позичати, можете вибрати будь-який спосіб для підвищення рухової активності.
Раціон дієти
Варіантів дієти, що дозволяє схуднути на 5 кг, може бути кілька. Ви можете самостійно складати щоденне меню з дозволених продуктів, наприклад, на сніданок 100 г нежирного сиру і молокочай. Через 15 години будь-які фрукти, наприклад, цитрусові. На обід суп з овочів і шматочок відвареної телятини. Полуденок складається з відварених яєць і салату з свіжих овочів, а вечеря з порції креветок. Перед сном склянку кефіру. Або ж ви можете розмежувати своє харчування по днях,
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/dyeta-mnus-5-kg-za-tizhden_882.jpeg-->Дієта - мінус 5 кг за тиждень
в кожен з яких вживати певний набір продуктів. Наприклад, понеділок зробити білковим днем, в який можна їсти морепродукти і нежирне м'ясо – курячу грудку, кролика або яловичину.
У другий день тижневої дієти для схуднення на 5 кг влаштувати розвантаження на кисломолочних та інших напоях. Третій день – овочевий, четвертий – фруктовий, п'ятий знову водний, шостий – повторює третій, а сьомий знову білковий. Однак, варто пам'ятати, що при виході з цієї системи живлення вага може повернутися знову, тому в будь-якому випадку доведеться в чомусь себе обмежувати.загрузка...
Написати Вконтакте