» » Дієта «Драбинка» - меню на 5 днів
 • автор: admin  
 • (16-02-2016, 08:57)   
 •   0   
 •  167 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/dyeta-drabinka-menyu-na-5-dnv_321.jpegright-->Дієта «Драбинка» - меню на 5 днів Багато дівчат, які вирішили схуднути, починають підбирати для себе відповідну дієту. Пропонуємо звернути увагу на дієту «Драбинка» на 5 днів, яка, згідно існуючої інформації, дозволяє позбутися від 3-12 кг. Назва цієї методики схуднення пов'язано з тим, що з кожним днем людина наближається до своєї цілі підіймаючись на одну сходинку.

Ефективна дієта на 5 днів «Драбинка»


Розглянемо докладно кожну сходинку, а точніше її дію, правильне меню і можливий результат. Важливо приймати їжу невеликими порціями і часто, щоб уникнути появи сильного голоду, що може стати причиною зриву.

 • Ступінь №1 – пінний. Цей день досить складний і витримують його небагато, а все з-за мізерного меню. Протягом дня можна з'їсти 1 кг стиглих яблук, випити 1 л води, а також 5-6 таблеток активованого вугілля. Очищення відбувається завдяки наявності в яблуках пектинових волокон, які очищають кишечник від токсинів, а також прискорюють метаболізм, зменшує апетит і сприяють розрідженню жирових клітин. Активоване вугілля, як відомо, є хорошим сорбентом, який з'єднує всі продукти бродіння і виводить з організму. У цій справі чималу роль грає вода. Якщо не відступати від правил, то вже за перший час можна буде втратити мінімум 2 кг, оскільки все залежить від вашого початкового ваги.

 • Ступінь №2 – відновна. Головне завдання цього дня – відновити кишкову мікрофлору, а також підвищити кількість важливих біфідо бактерій. Для цієї мети неможливо придумати щось краще, ніж молочні продукти. Меню дієти «Драбинка» на 5 днів на етапі відновлення виглядає так: 06 кг знежиреного сиру і 1 л кефіру, а ще 1 л води. Таке меню не тільки сприяє схудненню, але і оздоровленню кишечника. Вже на цьому періоді організм буде витрачати свої жирові запаси. У цей день також можна втратити 2 кг.

 • Ступінь №3 – енергетична. В цей день дієта дозволить відновити енергетичний баланс, втрачений за перші два дні. На цьому етапі організм потребує глюкози, тому меню дієти «Драбинка» на 5 днів на цьому періоді виглядає так: 2 л компоту, звареного на сухофруктах і фруктози, 2 ст. ложки натурального меду і 300 г родзинок. Завдяки цій щаблі організм не буде відчувати стрес, а значить, накопичувати жири «на чорний день» він також не стане. На цьому етапі втрата у вазі складає 15-2 кг.

 • Ступінь №4 – будівельна. Дуже важливий етап в дієті, оскільки він допомагає організму нормально працювати в період схуднення. Меню цього дня спрямоване на те, щоб стабілізувати роботу важливих функцій організму і процес ділення клітин. Головний упор робиться на білок. Меню дієти «Драбинка» для схуднення в цей день виглядає так: 500 г філе курки або індички, яке потрібно відварити або протушкувати, а ще зелень, що пройшла термічну обробку, трохи солі і 1 л води. Не відступаючи від існуючих правил, на цій ступені можна втратити 1-15 кг.

 • Ступінь №5 – спалюєте. Нарешті ми добралися до найвищої сходинки, а значить, успіх вже зовсім близький. Саме в цей день спалюється більше всього накопиченого жирового запасу, а все завдяки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/dyeta-drabinka-menyu-na-5-dnv_412.jpeg-->Дієта «Драбинка» - меню на 5 днів
  виконану на попередніх етапах роботи. Меню цієї сходинки виглядає так: 200 г вівсяних пластівців, 1 кг овочів і фруктом , а також оливкова олія для заправки салатів і вода. На цьому етапі можна втратити до 3-х кг.


 • Щоб зберегти досягнутий результат, необхідно перейти на правильне харчування і регулярно займатися спортом. Завдяки цьому ви назавжди забудете, що таке зайва вага.
  П'ятиденний дієта «Драбинка», як і всі методики схуднення, має свої протипоказання. Не можна використовувати її людям, які страждають від проблем зі шлунком, печінкою, нирками та серцем. Така дієта протипоказана вагітним і годуючим груддю жінкам.  загрузка...
  Написати Вконтакте