» » Як зменшити шлунок? Які правила потрібно дотримуватися, щоб зменшити шлунок
 • автор: admin  
 • (2-02-2016, 12:15)   
 •   0   
 •  1126 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/yak-zmenshiti-shlunok-yak-pravila-potrbno-dotrimuvatisya-schob-zmenshiti-shlunok_971.jpeg-->Як зменшити шлунок? Які правила потрібно дотримуватися, щоб зменшити шлунок
Не секрет, що великий обсяг шлунка часто провокує проблеми з зайвою вагою. Ті, хто має надмірний обсяг шлунка, набагато більше схильні до ожиріння. Неправильна культура харчування поступово призводить до того, що травна система підлаштовується під потреба перетравлювати більшу кількість їжі, ніж це необхідно для нормальної життєдіяльності організму. Зменшення обсягу шлунка має дуже важливе значення не тільки для красивої та стрункої фігури, але і для здоров'я людини в цілому, адже зайва вага і ожиріння, яке стало справжнім бичем сучасного суспільства, провокує цілий букет хвороб.

Найбільш поширені способи зменшення обсягу розтягнутого шлунка


Вважається, що найбільш ефективним способом стягнути шлунок є хірургічна операція. Однак, всупереч розхожій думку, звузити травний тракт можна без хірургічного втручання в домашніх умовах.

Для цього необхідно:

 • контролювати обсяги спожитої їжі і випивається рідини;

 • дотримуватися частоту споживання їжі;

 • дотримуватися культуру харчування.


 • Як зменшити шлунок? Які правила потрібно дотримуватися, щоб зменшити шлунок

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/yak-zmenshiti-shlunok-yak-pravila-potrbno-dotrimuvatisya-schob-zmenshiti-shlunok_503.gif-->Як зменшити шлунок? Які правила потрібно дотримуватися, щоб зменшити шлунок


  Секрети зменшення шлунку


  Отже, головне, на що необхідно звернути увагу всім, хто прагне вирішити цю проблему, – це скоротити обсяги споживаної їжі.
  Чим більше ви їсте, тим більшим стає ваш шлунок.
  Ретельно контролюйте розміри порцій.

  Важливою також є частота прийомів їжі. Не слід занадто часто. Якщо з моменту, коли ви поїли останній раз, не встигло пройти три години, утримайтеся від їжі. Якщо зовсім не під силу, випийте скачаний води або несолодкого зеленого чаю.

  Слідкуйте за тим, щоб ваші порції з кожним днем ставали все менше. Для цього можете використовувати тарілки маленького об'єму. Це допоможе шлунку підлаштовуватися під спожите кількість їжі і він почне зменшуватися в об'ємі.

  Ваш шлунок найбільш скорочено з ранку, а також у періоди, коли після прийому їжі пройшло хоча б три години. В цей час вам слід бути особливо обережною: ні в якому разі не допускайте об'їдання. Особливо це стосується різних застіль, адже тільки один раз отримавши великі порції їжі, шлунок одразу ж перебудовується, готуючись перетравлювати нові обсяги їжі. Для того, щоб повернути його у форму після одного лише застілля, вам буде потрібно досить чимало часу.

  Як зменшити шлунок? Які правила потрібно дотримуватися, щоб зменшити шлунок

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/yak-zmenshiti-shlunok-yak-pravila-potrbno-dotrimuvatisya-schob-zmenshiti-shlunok_485.gif-->Як зменшити шлунок? Які правила потрібно дотримуватися, щоб зменшити шлунок
  Як правильно їсти


  Намагайтеся їсти чайною ложкою. Приймаючи їжу маленькими порціями, ви будете краще її пережовувати. Це допоможе приборкати свій апетит. Така їжа швидше перетравлюється в шлунку, не затримуючись у ньому надовго.

  Особливу увагу зверніть на культуру харчування. Приймайте їжу на кухні, а не біля комп'ютера. При цьому бажано під час їжі не дивитися телевізор і не читати, щоб не відволікатися від смакових відчуттів. Така самоорганізація дозволить вам отримати максимум задоволення від улюбленої страви.

  Існують і спеціальні вправи, які допомагають з часом зменшити обсяги шлунка.

  Користуючись цими порадами, ви зможете швидко схуднути, істотно поправивши власне здоров'я.
  Дивіться також: Руху на зменшення живота .
  загрузка...
  Написати Вконтакте