» » Ка схуднути на 4 кг за дня. Диетана 4 дні – мінус 4 кг.
 • автор: admin  
 • (2-02-2016, 10:51)   
 •   0   
 •  168 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/ka-shudnuti-na-4-kg-za-dnya-dietana-4-dn-mnus-4-kg_661.jpeg-->Ка схуднути на 4 кг за дня. Диетана 4 дні – мінус 4 кг.
Швидкі дієти сьогодні надзвичайно затребувані. При нинішньому достатку смачних, але не надто добре діють на організм продуктів часто буває так, що варто хоча б день побалувати себе смачненьким» – і улюблені джинси вже не сходяться. Проте багато людей не можуть змусити себе голодувати довго, оскільки від недоїдання просто падають в непритомність. Та й розтягнутий на тижні обмежений режим харчування дуже важко дотримуватися, до того ж він, як правило, влітає в копієчку. Ось тут-то і приходить на допомога дієта, що дозволяє скинути за 4 дні 4 кг: швидка, не особливо убога (обмеження стосуються лише асортименту продуктів, але не їх кількості) і дешева.

Дієта: скидаємо 4 кг за 4 дні по акторській методикою


Вважається, що актори використовують саме цю методику схуднення для того, щоб якомога швидше привести себе в порядок перед зйомками. Тому така дієта називається іноді «акторської». По своїй суті це монодієта, що передбачає суворе обмеження кількості споживаних калорій і практично повне виключення з раціону солі і цукру.
Важливо, що результат дає про себе знати вже після першого дня.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/ka-shudnuti-na-4-kg-za-dnya-dietana-4-dn-mnus-4-kg_782.gif-->Ка схуднути на 4 кг за дня. Диетана 4 дні – мінус 4 кг.


Дієта за 4 дні мінус 4 кг: меню на кожен день


Меню цієї дієти таке:

 • Перші добу. Їмо варений рис і п'ємо томатний сік – у кількості можна не обмежуватися. Рис підійде будь-який, однак якщо є можливість, вживаємо бурий.

 • Другу добу. Балуємо себе знежиреним кефіром і сирком, їмо, скільки влізе. П'ємо якомога більше чистої води.

 • Третю добу. П'ємо в необмежених кількостях чай без цукру і їмо несолону індичку або курку. Ніякої баранини, яловичини і тим більше свинини. Чекаємо годину після кожного прийому їжі, і п'ємо багато води.

 • Четверту добу. Їмо виключно твердий сир, п'ємо червоне сухе вино (одну пляшку, не більше). Або апельсиновий фреш. А ось воду – не можна.


 • Ка схуднути на 4 кг за дня. Диетана 4 дні – мінус 4 кг.


  Втім, схуднути можна і без вина. Легко уявити, що буде, якщо в останній день на голодний шлунок випити пляшечку. Тому існують варіанти безалкогольної «акторської» дієти, які так само ефективні, як і описана вище класична методика, і реально отримати мінус 4 кг за 4 дні. Кожне зазначене у варіантах меню страву відповідає одному дню вживання. Іншими словами, один продукт на один день. Майте на увазі, що пити воду заборонено в останній день кожного варіанту меню. Отже:

 • Перше меню: рис, кефір, креветки, кавун.

 • Друге меню: рис, кефір, яловичина, яблука.

 • Третє меню: рис, кефір, риба, виноград.


 • Ка схуднути на 4 кг за дня. Диетана 4 дні – мінус 4 кг.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/ka-shudnuti-na-4-kg-za-dnya-dietana-4-dn-mnus-4-kg_745.gif-->Ка схуднути на 4 кг за дня. Диетана 4 дні – мінус 4 кг.
  Вихід з дієти


  Вихід з будь-якого варіанту такої дієти здійснюється повільно і поступово. При цьому в раціон слід обов'язково включити кашу і тушковані овочі. Крім того, пам'ятайте, що зловживати і частина з цією дієтою не рекомендується. Використовуйте такий режим харчування не частіше, ніж раз в місяць – цього буде цілком достатньо, щоб відчути ефект і не надто себе виснажувати.

  Відгуки та коментарі


  Ті, хто вже встиг спробувати цю дієту на собі, в коментарях на різних форумах стверджують, це вона дійсно дозволяє скинути невелика зайва вага в найкоротші терміни. І хоча відгуки про негативний досвід використання цієї дієти також зрідка зустрічаються, в її ефективності сумніватися не доводиться.
  загрузка...
  Написати Вконтакте