Дієти
Що таке гімнастика Керол Маджіо?
23.12.2015 1117 0 admin

Що таке гімнастика Керол Маджіо?

Дієти
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/scho-take-gmnastika-kerol-madzho_471.jpeg-->Що таке гімнастика Керол Маджіо?
Гімнастика Керол Маджіо – це комплекс мімічних вправ, який допомагає нейтралізувати зміни особи, що з'являються з віком. Після регулярного використання цієї зарядки, шкіра розгладжується, зникають зморшки з шиї, обвислий підборіддя підтягується, мішки під очима зникли, а повіки стають не такими зморщеними і виділяються. Крім того, аеробіка для обличчя Керол Маджіо здатна коригувати риси особи: наприклад, якщо все життя ви страждали з-за занадто широкого або вузького особи, гімнастика допоможе приховати цей недолік. Можна навіть підкоригувати не зовсім естетичний довгий ніс.

Гімнастика для обличчя від зморшок. Історія виникнення.


Завжди було відомо, що посмішка – найкраща прикраса. На початку ХХ століття пластичний хірург Рейнхольд Бенц надав «народній» формулі наукове обґрунтування. Було це так. Він зауважив, що його кохана – балерина Єви Хоффман – в свої 42 зберігає відмінну фізичну форму: її тіло було як у двадцятирічної, але ось обличчя Доктор став шукати залежність і скоро зрозумів: постійні тренування і дієти зберігають тіло балерини молодим. А що якщо так само постійно тренувати лицьові м'язи?

Незабаром стали практикуватися вправи для обличчя, а згодом з'явилася ціла теорія про фейсбілдінг, прихильницею якої стала Керол Маджіо.

Аеробіка для обличчя Керол Мадджио


Косметолог розробила три комплекси вправ. Перший з них розрахований на початківців і має 14 циклів. Другий призначений для досвідчених користувачів системи, в нього входить ще 9 ускладнених вправ. Третій розрахований на вічно зайнятих осіб, які можуть приділяти увагу зарядці тільки в машині, на робочому місці або сидячи перед комп'ютером.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/scho-take-gmnastika-kerol-madzho_262.gif-->Що таке гімнастика Керол Маджіо?


Починати знайомство з або фейсліфтингом потрібно з самих простих вправ.
Вони зміцнюють шию, підборіддя, роблять тонше ніс, підтягують повіки і прибирають мішки під очима. Такий курс можна назвати базовим, адже без його освоєння користувач не зможе рушити далі: коригувати овал обличчя і усувати мімічні зморшки. Щоб цей етап пройшов правильно, рекомендується приступати до занять після перегляду навчального відео:Займатися гімнастикою Керол Маджіо рекомендує по 2 рази в день регулярно протягом 6-8 тижнів.

Що таке гімнастика Керол Маджіо?

Поради від Керол Маджіо


Місіс Маджіо дає кілька рекомендацій щодо виконання всіх вправ незалежно від рівня складності:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/scho-take-gmnastika-kerol-madzho_154.gif-->Що таке гімнастика Керол Маджіо?

 • Для всіх вправ є вихідна поза: живіт втягнутий, м'язи передньої поверхні стегон напружені, підтягнуті сідниці. Вже одна така позиція дозволить зменшити об'єм стегон.

 • Увага повинна бути сконцентрована на тій групі м'язів, яку потрібно коригувати в даний момент. Зосередьтеся на ній, відчуйте, як вони рухаються під шкірою.

 • Підключіть свою уяву і уявіть, як пучок енергії проходить по м'язам, як вони напружуються і приходять в бажаний стан.

 • Після кожної вправи давайте м'язам відпочити. Робиться це так: губи стискаються в одну лінію, а ви намагаєтеся подути крізь них так, щоб вони завибрировали.


 • Інтенсивно займатися фітнесом від Керол Маджіо потрібно після 35 років. Починати варто з тих зон, які найбільше турбують. Найчастіше це очі.

  Що таке гімнастика Керол Маджіо?

  Вправи для очей


  Ця методика не тільки збільшує очі, але і зміцнює повіки, знижує набряк і «ставить на місце» верхню повіку. Виконуються ці вправи так:

 • Натиснути середніми пальцями обох рук між бровами, а вказівними – натягнути шкіру в куточках очей.

 • Намагаючись дивитися вгору, сощуриться і підтягнути нижню повіку вгору, а потім розслабитись. Така розтяжка повторюється 10 разів.

 • Щоб зміцнити нижні повіки і прибрати мішки під очима, потрібно натиснути середніми пальцями на внутрішні куточки очей, а вказівними – на зовнішні.

 • Дивитися вгору, жмуритися і підтягувати верхню повіку вгору.

 • Повторювати 10 разів. Під час останнього повторення жмуритися потрібно, поки вважаєш до 40.


 • Судячи з відгуків, вже через рік у слухачів курсу пані Керол не тільки зникали проблеми зі зморшками, але й суттєво коригували риси обличчя.

  Вправа на зміцнення щелепи


  Щоб сформувати привабливий овал обличчя, потрібно прибрати обвислі шкіру на щоках. Цей масаж роблять так:

 • Відкрити рот.

 • Закотити нижню губу всередину.

 • Розтягнути куточки рота в сторони.

 • Притиснути верхню губу до зубів.

 • Покласти вказівний палець на підборіддя (так рух набуде додаткове навантаження).

 • Повільно відкривати і закривати рот.

 • При кожному наступному русі підборіддя потрібно піднімати вище і вище, попутно уявляючи, як рухаються м'язи.

 • Коли голова виявиться закинутою назад, а підборіддя – спрямованим вгору, зафіксуйте щелепу в такій позі на 30 секунд.


 • Гімнастику потрібно виконувати так, щоб рухалися не суглоби щелепи, а куточки рота. В якості прикладу можна використовувати відео:  Фото з покроковим описом дій і записані відео уроків російською мовою суттєво спростять освоєння омолоджуючого масажу.
  Як правильно робити масаж особи - майстер-клас Як правильно робити масаж особи - майстер-клас
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-robiti-masazh-osobi-mayster-klas_971.jpeg--> Косметичний масаж здатний продовжити молодість
  Скульптурний масаж Скульптурний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skulpturniy-masazh_301.jpeg--> Скульптурний масаж воістину творить чудеса. Хочете помолодшати на кілька
  Вправи для м'язів обличчя від зморшок, комплекс для підтяжки овалу обличчя Вправи для м'язів обличчя від зморшок, комплекс для підтяжки овалу обличчя
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-oblichchya-vd-zmorshok-kompleks-dlya-pdtyazhki-ovalu-oblichchya_161.gif--> Вправи для
  Як прибрати друге підборіддя? Ефективні відео-вправи від другого підборіддя ... Як прибрати друге підборіддя? Ефективні відео-вправи від другого підборіддя ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-druge-pdborddya-efektivn-vdeo-vpravi-vd-drugogo-pdborddya_971.jpeg--> На даний момент велика
  Відео уроки фітнесу для обличчя від Олени Россошинской Відео уроки фітнесу для обличчя від Олени Россошинской
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-uroki-ftnesu-dlya-oblichchya-vd-oleni-rossoshinskoy_421.jpeg--> Щоб бути красивою, необхідно ретельно
  Тай чі: корисні поради щодо занять. Відео уроки тай чі Тай чі: корисні поради щодо занять. Відео уроки тай чі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tay-ch-korisn-poradi-schodo-zanyat-vdeo-uroki-tay-ch_721.jpeg--> Тай чі нагадує гімнастику, адже всі рухи
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]