Дієти
Прибрати жир з ляжек в домашніх умовах за тиждень
23.12.2015 553 0 admin

Прибрати жир з ляжек в домашніх умовах за тиждень

Дієти
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/pribrati-zhir-z-lyazhek-v-domashnh-umovah-za-tizhden_921.jpeg-->Прибрати жир з ляжек в домашніх умовах за тиждень
Жирові відкладення на стегнах – це біда багатьох жінок. З одного боку, вони створюють приємні округлості, однак у відкритому одязі далеко не настільки привабливі. З цієї причини жінки приділяють досить багато уваги тому, щоб позбутися від докучливих жирових відкладень. Особливістю цього виду жирових відкладень є те, що вони йдуть в останню чергу і для того, щоб прибрати ці запаси, потрібно чимало потрудитися. Разом з тим, при бажанні можна позбутися від нього в досить короткий термін.

Вправи, які допоможуть прибрати жирові відкладення на стегнах


Правильно підібраний комплекс вправ для ваших ніжок допоможе швидко позбутися від усього зайвого. При цьому потрібно враховувати, що вправи повинні бути різноманітними. Лише так вдасться прибрати зайве як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони стегна.

Правильно складена зарядка, виконувана під веселу заводну музику протягом 15-20 хвилин кожен день, забезпечить вам стрункі і красиві ніжки. З часом ви можете збільшувати тривалість занять до півгодини.
Допомагають махи для схуднення ніг?


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/pribrati-zhir-z-lyazhek-v-domashnh-umovah-za-tizhden_692.gif-->Прибрати жир з ляжек в домашніх умовах за тиждень


У мережі сьогодні викладено досить багато вправ, які допоможуть впоратися з вашою проблемою. Найбільш ефективними з них вважаються наступні:

 • Махи ногами в різні сторони. Станьте рівно, обіпріться на стійку опору і розмахуйте однією ногою назад-вперед протягом 1-2 хвилин. Те ж саме повторіть з іншою ногою.

 • «Велосипед». Ляжте на спину і робіть ногами в повітрі обертальні рухи, ніби ви крутите педалі велосипеда.

 • «Малювання». Лежачи на спині, намалюйте кожною ногою по черзі цифри від одного до десяти. Повторіть зведеними разом обома ногами одночасно. Якщо вам більше подобається, можете малювати літери або якісь малюнки – фантазія тільки вітається.

 • Для внутрішньої сторони стегна як не можна краще підійдуть махи лежачи. Для цього ляжте на бік і відводите ногу, яка виявилася зверху, як можна ближче до голови. Повторіть не менше 10-15 разів. Те ж саме виконайте з другою ногою.


 • Чудово допоможуть позбутися від проблем в області стегон заняття на фітболі.
  Він дозволяє добре проробити внутрішню сторону стегна. Активні заняття гарантують ефект вже через тиждень.

  Хула-хуп, якщо його крутити в зоні стегон і живота, сприяє видаленню «вушок» і прекрасно справляється з жировими накопиченнями, якщо час занять складає не менше 10-15 хвилин в день.

  Прибрати жир з ляжек в домашніх умовах за тиждень

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/pribrati-zhir-z-lyazhek-v-domashnh-umovah-za-tizhden_204.gif-->Прибрати жир з ляжек в домашніх умовах за тиждень
  Як прибрати жир на ногах за допомогою домашніх тренажерів


  Домашні тренажери – це відмінні помічники в боротьбі з даною проблемною зоною. Найбільшу ефективність забезпечують вакуумні тренажери. Вони являють собою помпи з гумовими наконечниками. Їх приставляють до шкіри, попередньо змащених спеціальним гелем, в проблемних місцях і ретельно опрацьовують вакуумом вручну. Перевагою цих приладів є невисока ціна і прекрасна ефективність у разі регулярного правильного використання. До недоліків можна віднести обмеженість використання, оскільки вони призначені тільки для зовнішньої сторони стегна, тоді як з внутрішньої сторони стегна їх використовувати категорично заборонено. Крім того, ефективність приладу безпосередньо залежить від навичок того, хто ним користується. Неправильне застосування зводить результативність на «ні».

  Ще одним домашнім помічником є вібраційні пояса. Всього 15-хвилинне вплив щодня забезпечить чудовий ефект. Також ви можете скористатися термоодеждой – штанами, бриджами, комбінезоном. Створюючи ефект сауни, вони не тільки виводять токсини, але і допомагають зменшити прояви целюліту.

  Прибрати жир з ляжек в домашніх умовах за тиждень

  Антицелюлітні маски в домашніх умовах


  Зменшити прояви целюліту і зробити шкіру більш гладкою також допоможуть обгортання проблемної зони. Можна використовувати медові маски, а також яблучно-оцтові.

  Проте всім, хто прагне позбутися зайвих відкладень в області ляжек, слід пам'ятати про те, що вони дадуть ефект тільки в комплексі з правильним харчуванням. Навряд чи результат найбільш інтенсивних занять вас задовольнить, якщо фізичні навантаження будуть винагороджуватися смачною випічкою або піцою.
  Як прибрати жир з боків і живота чоловікові: комплекс вправ (відео) Як прибрати жир з боків і живота чоловікові: комплекс вправ (відео)
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-zhir-z-bokv-zhivota-cholovkov-kompleks-vprav-vdeo_861.jpeg--> Слід розуміти, що швидко і легко
  Вправи для внутрішньої сторони стегна Вправи для внутрішньої сторони стегна
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-vnutrshnoyi-storoni-stegna_781.jpeg--> Правильний комплекс вправ для внутрішньої частини стегна
  Вправи для стегон, або як прибрати целюліт Вправи для стегон, або як прибрати целюліт
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-stegon-abo-yak-pribrati-celyult_331.jpeg-->
  Вправи на внутрішню сторону стегна: відео Вправи на внутрішню сторону стегна: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-vnutrshnyu-storonu-stegna-vdeo_171.jpeg-->
  Як прибрати стегна: відео вправи для зменшення галіфе Як прибрати стегна: відео вправи для зменшення галіфе
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-stegna-vdeo-vpravi-dlya-zmenshennya-galfe_311.jpeg-->
  Як прибрати жир з живота і боків в домашніх умовах? Відео як прибрати живіт ... Як прибрати жир з живота і боків в домашніх умовах? Відео як прибрати живіт ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-zhir-z-zhivota-bokv-v-domashnh-umovah-vdeo-yak-pribrati-zhivt-za-tizhden-za-msyac-pslya-pologv-e
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]