» » Розвантажувальний день на воді: швидке схуднення, користь розвантаження, відгуки та рекомендації
 • автор: admin  
 • (13-12-2015, 20:34)   
 •   0   
 •  998 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/rozvantazhuvalniy-den-na-vod-shvidke-shudnennya-korist-rozvantazhennya-vdguki-ta-rekomendacyi_701.jpeg-->Розвантажувальний день на воді: швидке схуднення, користь розвантаження, відгуки та рекомендації
Вода має нульову калорійність і, разом з тим, представляє високу цінність для нашого організму. В добу нам потрібно, мінімум 15 л води, крім чаю, кави, соків, а також рідких перших страв. Користь води неоціненна. Крім того, вона є важливим елементом у програмі схуднення, адже правильний водно-сольовий баланс дозволяє підтримувати високу швидкість переробки кілокалорій. Однак не забувайте, що голодування на воді – небезпечний і жорсткий метод схуднення, а ось один розвантажувальний день на воді ви завжди можете собі влаштувати.

Як правильно проводити розвантажувальний день на воді


Деякі люди влаштовують собі розвантажувальні дні на воді виключно після рясних застіль. А ось лікарі рекомендують робити все навпаки.

За 24 години до розвантажувального дня потрібно перейти на легкі продукти, підключити фрукти (наприклад, яблука). Повністю виключити м'ясні страви, молочні продукти. Крім того, необхідно очистити кишечник. Приготуйте для себе від 2 до 4 л води (кип'яченою, а очищеної). До речі, вода може бути як холодною, так і теплою або навіть гарячою. Чай і кава в цей день не п'ємо – тільки вода. Такий розвантажувальний день можна повторити через два тижні.

«Вихід» з «водного дня» здійснюється акуратно, пропарених, тушкованих овочах, кашах. Після ранок розвантажувального дня починають з 1 склянки чистої води і маленької моркви. Клітковина, що міститься в ній, допоможе вашому організму позбавитися від залишків токсинів і шлаків, що накопичилися в кишечнику. Далі на протязі всього дня не їжте білкові продукти (м'ясо, бобові, риба, яйця). Споживайте тільки овочі або фрукти. Це допоможе організму відновитися після стресу, а внутрішнім органам буде простіше «включитися» в роботу. Відгуки такий розвантажувальний день має позитивні, деякі жінки і чоловіки втрачали за 1 розвантажувальний день на воді близько 1 кг.

Розвантажувальний день на воді: швидке схуднення, користь розвантаження, відгуки та рекомендації

Схема розвантажувального дня


За відгуками, найбільш ефективна схема наступна:


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/rozvantazhuvalniy-den-na-vod-shvidke-shudnennya-korist-rozvantazhennya-vdguki-ta-rekomendacyi_713.gif-->Розвантажувальний день на воді: швидке схуднення, користь розвантаження, відгуки та рекомендації • В день потрібно випивати не менше 3 л води (4 л).

 • Пити щогодини.

 • Їжа повністю виключається.

 • У воду можна додати кілька шматочків свіжого лимона.


 • Проте якщо у вас підвищена кислотність шлунку, то лимон краще не використовувати.
  «Плюс» розвантажувального дня на воді полягає в тому, що ви практично не відчуваєте голоду, оскільки вода заповнює собою шлунок.
  Намагайтеся зберегти позитивний настрій і дійти до кінця, і ви відчуєте небувалу легкість у всьому тілі, яку неможливо порівняти ні з чим. До того ж внутрішні органи почнуть очищатися від шлаків і токсинів, що позитивно позначиться на стані здоров'я. Але будьте уважні і прислухайтеся до свого самопочуття. Якщо ви відчуєте різке запаморочення, сильну слабкість, то негайно припиняйте «водну дієту», можливо, вона вам протипоказана.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/rozvantazhuvalniy-den-na-vod-shvidke-shudnennya-korist-rozvantazhennya-vdguki-ta-rekomendacyi_794.gif-->Розвантажувальний день на воді: швидке схуднення, користь розвантаження, відгуки та рекомендації
  Кому протипоказані розвантажувальні дні на воді


  Як і у будь-якої дієти, в даному випадку є протипоказання, з якими потрібно бути обережними.

  Кому протипоказані розвантажувальні дні на воді:

 • підліткам і пенсіонерам;

 • людям, які страждають від хвороб нирок і серця, а також від хвороб судин;

 • гіпотонікам (знижений артеріальний тиск);

 • хворим на цукровий діабет;

 • вагітним жінкам і годуючим мамам;

 • жінкам у період менструації;

 • людям при запамороченнях.


 • Краще всього порадитися зі своїм лікарем, якщо ви хочете провести розвантажувальний день. Адже кожен організм індивідуальний, і передбачити реакції іноді буває дуже непросто.

  Розвантажувальний день на воді: швидке схуднення, користь розвантаження, відгуки та рекомендації

  Думка фахівців


  Фахівці в області харчування вважають, що, якщо ви дотримуєтеся фітнес-дієти та їсте їжу, багату протеїнами (у тому числі штучного походження), то вам гостро необхідно проводити такі розвантаження, адже ШКТ повинен відпочивати від перетравлення важкої їжі. Але варто пам'ятати, що в розвантажувальний день на воді можна займатися фізичною активністю, щоб уникнути сильного стресу. Не поєднуйте «водні» дієти і спорт, адже ви ризикуєте сповільнити обмін речовин. Причиною тому служить вироблення кортизолу (гормону стресу) при голодуванні. Вся їжа, з'їдена на наступний день, засвоїться організмом в повному обсязі, а апетит зросте в кілька разів. Тому краще всього дотримуватися золотої середини.
  загрузка...
  Написати Вконтакте