Дієти
Схуднення за допомогою плавання
10.12.2015 988 0 admin

Схуднення за допомогою плавання

Дієти
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/shudnennya-za-dopomogoyu-plavannya_591.jpeg-->Схуднення за допомогою плавання
Плавання – це чудовий вид фізичних навантажень. Воно змушує працювати всі групи м'язів. Завдяки цьому, коли жир замінюють м'язи, здійснюється правильне схуднення. За допомогою занять плаванням протягом години можна втратити до 500 калорій, що на 100 більше, ніж при інтенсивному бігу.

Користь плавання


Цей вид фізичних навантажень надзвичайно корисний для організму. Він дозволяє поліпшити обмін речовин і загальний стан організму. Переваги плавання:

 • Воно не створює навантаження на опорно-руховий апарат. Завдяки цьому навіть надмірна вага не створює на нього надмірного навантаження.

 • Ефект «гидроневесомости» робить вправи у воді набагато більш ефективними. При цьому навантаження на м'язи значно зменшується.

 • Плавати можна всім, включаючи пенсіонерів та людей з обмеженими можливостями.


 • Схуднення за допомогою плавання

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/shudnennya-za-dopomogoyu-plavannya_173.gif-->Схуднення за допомогою плавання


  Особливості схуднення за допомогою плавання


  Найбільш ефективні плавальні вправи для схуднення, якщо вони є частиною комплексу для схуднення. Це пов'язано з кількома причинами:

 • найчастіше плавання збуджує почуття голоду, і калорії, витрачені на тренуванні, швидко повертаються з прийомом їжі;

 • якісне плавання викликає сильну втому, що, в свою чергу, провокує малорухливий спосіб життя;

 • відразу після виходу з басейну припиняється витрата калорій, оскільки організм переходить на енергозберігаючий режим.


 • Виходячи з цього, можна зробити висновок, що плавання – це чудова процедура, яка надає загальнозміцнюючу дію на організм. Разом з тим, для ефективного схуднення її треба поєднувати з іншими видами фізичних навантажень.

  Як схуднути, плаваючи


  Фахівці стверджують, що плавання в холодній воді сприяє зниженню ваги. Справа в тому, що, остигаючи, тіло починає витрачати більше енергії на вироблення тепла.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/shudnennya-za-dopomogoyu-plavannya_704.gif-->Схуднення за допомогою плавання
  Найбільш ефективними заняттями для схуднення є ті, які включають досить серйозні фізичні навантаження та максимально високий темп.
  Найефективнішими стилями плавання є крос і батерфляй. Вони передбачають достатньо серйозну фізичну навантаження, що позитивним чином позначиться на зовнішньому вигляді рук і ніг, а також області преса. Опрацювати боки допоможе плавання на спині.

  Що таке інтервальні тренування


  Інтервальними тренуваннями прийнято називати чергування максимально можливої роботи з періодами відпочинку. Тобто, незалежно від обраного стилю, 10-15 хвилин чергувати 30-секундне плавання на повну силу, практично на межі можливостей, з 15-секундним розслаблюючим плаванням в більш спокійному стилі.

  Такі заняття суттєво покращують метаболізм і дозволяють запустити процес втрати калорій, який триватиме ще два дні після тренування!

  Схуднення за допомогою плавання

  Як правильно плавати • Перед початком інтервального тренування добре розімніть: поплавайте в спокійному темпі в різних стилях. Чим більше стилів плавання буде застосовано за одне тренування, тим вищою буде її ефективність.

 • Запорука успіху – рівні інтервали. Якщо ви вибрали, скажімо, 60/30 то й повинні чітко дотримуватися.

 • Відпочинок не повинен бути менше 15 секунд, активна робота – менше 20 секунд.

 • Якщо ви правильно розподілили навантаження, то повинні витримати 6-7 інтервалів. Якщо ви витримали менше, значить, зменшити інтервали. Якщо у вас ще залишилися сили після 7 інтервалу, їх слід збільшити.

 • Після закінчення інтервального тренування поплавайте близько 5 хвилин в спокійному темпі.

 • Перед тим як увійти у воду, потрібно зробити кілька вправ на розтяжку. Це допоможе привести м'язи в тонус і максимально збільшити ефективність тренувань.

 • Якщо ви хороший плавець і легко можете проплисти близько 500 м, плавання не допоможе вам схуднути. Краще виберіть аквааеробіку. Це допоможе збільшити навантаження і, відповідно, витрата калорій.

 • Плавати потрібно в теплій воді. Якщо її температура нижче 26 градусів, плавайте не стільки, скільки відведено для тренування, а до замерзання тіла.

 • Ні до, ні після плавання протягом 15 годин не рекомендується.
 • Схуднення з сочевицею: особливості, правила, рецепти Схуднення з сочевицею: особливості, правила, рецепти
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/shudnennya-z-socheviceyu-osoblivost-pravila-recepti_861.jpeg--> Сочевиця належить до числа найстаріших
  Аеробні вправи для спалювання жиру | Для схуднення Аеробні вправи для спалювання жиру | Для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aerobn-vpravi-dlya-spalyuvannya-zhiru-dlya-shudnennya_171.jpeg--> Завжди виглядати стрункою і бути в
  Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалю ... Допомагає біг схуднути, які м'язи працюють при бігу, скільки калорій спалю ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dopomagaye-bg-shudnuti-yak-myazi-pracyuyut-pri-bgu-sklki-kalory-spalyuye-bg_751.jpeg--> Дуже багато
  Пробіжка для схуднення або інші види фітнесу: що вибрати? Пробіжка для схуднення або інші види фітнесу: що вибрати?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/probzhka-dlya-shudnennya-abo-nsh-vidi-ftnesu-scho-vibrati_721.jpeg--> Ох, як же часто новачкам радять бігати
  Вправи для схуднення в басейні Вправи для схуднення в басейні
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-shudnennya-v-baseyn_871.jpeg-->
  Плавання в басейні - інтенсивність і використовувані стилі Плавання в басейні - інтенсивність і використовувані стилі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/plavannya-v-baseyn-ntensivnst-vikoristovuvan-stil_571.jpeg--> Для того щоб схуднути, не обов'язково
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]