Дієти
Схуднення за допомогою цигун, прадавня китайська система оздоровлення
10.12.2015 410 0 admin

Схуднення за допомогою цигун, прадавня китайська система оздоровлення

Дієти
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/shudnennya-za-dopomogoyu-cigun-pradavnya-kitayska-sistema-ozdorovlennya_421.jpeg-->Схуднення за допомогою цигун, прадавня китайська система оздоровлення
Цигун прийшов до нас з глибин століть. Завдяки цій гімнастики ви можете досягти оздоровлення і омолоджування організму. Цигун придбав позитивні відгуки від тих, хто практикує його систематично. Займаючись регулярно по цій китайській системі, можна розвинути витривалість, силу, а також схуднути.

У чому користь гімнастики


Численні дослідження, які проводилися в медицині, продемонстрували, що гімнастика цигун допомагає при таких захворюваннях:

 • проблеми з тиском (підвищений або знижений артеріальний тиск);

 • захворювання хребта, кісткової системи та суглобів;

 • ожиріння, зайва вага;

 • депресивні розлади, поганий настрій, іпохондрія, тривога.


 • Основа цигун


  Існує велика кількість вправ, які направлені на боротьбу із зайвою вагою. Схуднення за допомогою цигун досягається дуже швидко і без стресу для тіла. Дана система має прекрасні відгуки, тому якщо ви маєте намір знизити вагу і знайти здоров'я, займайтеся гімнастикою цигун!


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/shudnennya-za-dopomogoyu-cigun-pradavnya-kitayska-sistema-ozdorovlennya_472.gif-->Схуднення за допомогою цигун, прадавня китайська система оздоровлення


  Виконуючи вправи, ви зможете задіяти всі групи м'язів.
  Важливу роль відводять диханню, яке будується за певною системою. Деякі новачки не вірять, що можна схуднути, не навантажуючи організм виснажливими заняттями і тренуваннями в спортивному залі. Але після декількох занять сумніви розсіюються, і видно результат — схуднення не змушує себе довго чекати.

  Виконувати вправи можна як в групах, так і індивідуально або у себе вдома, і в цьому вам допоможуть відеоуроки.  Чим хороші відеоуроки? В першу чергу вони допоможуть вам зрозуміти, як правильно стояти і рухатися при виконанні вправ, а також налаштуватися.

  Цигун дозволить вам зрозуміти себе, вирівняти дихання, зцілитися і зануритися в медитативний стан.

  Зазначимо, що коріння цієї гімнастики знаходяться у давньокитайській філософії, медицині і, звичайно ж, бойових мистецтвах. Спочатку ця практика використовувалася для того, щоб збалансувати життєву енергію людини (ци). Тепер ви можете не тільки поповнити свій енергетичний запас, але і знайти здорове гарне тіло.

  Основні компоненти стародавньої гімнастики:

 • пози;

 • дихальні програми;

 • концентрація на енергіях, які проходять через тіло.


 • Фахівці стверджують, що як форма медитації, дана гімнастика виконується зі спокійним серцем і розслабленим тілом, тому відкиньте свої турботи і пориньте в чарівний світ релаксації.

  Згідно з буддійською філософією, з допомогою цигун можна отримати доступ до вищих областях людської свідомості, пробудити свою справжню природу і розвинути закладений потенціал.

  Схуднення за допомогою цигун, прадавня китайська система оздоровлення

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/shudnennya-za-dopomogoyu-cigun-pradavnya-kitayska-sistema-ozdorovlennya_434.gif-->Схуднення за допомогою цигун, прадавня китайська система оздоровлення
  Вправа для схуднення


  Схуднення при виконанні практики цигун досягається природним шляхом. Ми пропонуємо вам кілька варіантів корисних вправ, які можна виконувати вдома самостійно.

  Вправа 1. «Дихання жаби» • Сядьте на стілець.

 • Поставте ноги на ширину плечей і притисніть стопи до підлоги.

 • Стисніть у кулак ліву руку, а праву покладіть.

 • Опустіть на коліна лікті і нахиліться вперед.

 • Голову піднесіть до кистей рук, закрийте очі і зосередьтеся на приємних спогадах.

 • Зробіть вдих і видихайте через рот.

 • Живіт повинен надуватися.

 • Призупиніть вдих і затримайте дихання на 2 секунди, а потім зробіть короткий вдих і дуже повільний видих.


 • Дана вправа «прочистить» вашу енергію від ментальних засмічень, виконувати його слід протягом 15 хвилин. Після цього слід спокійно посидіти із закритими очима і потерти руки. Потім потягнутися і зробити глибокий вдих.

  Схуднення за допомогою цигун, прадавня китайська система оздоровлення

  Вправа 2. «Бутон лотоса» • Сідаємо на стілець.

 • Спираємося зап'ястями про стегна і випрямляти спину.

 • Відводимо вниз нижню щелепу і торкаємося мовою неба.

 • Чергуємо вдих і видих протягом 5 хвилин.

 • Зосереджуємося на глибокому видиху.

 • Вправі приділяють 10 хвилин. Дуже важливо бути повністю розслабленим і не думати ні про що негативне в процесі виконання гімнастики.


 • Ця вправа стимулює обмінні процеси. Крім того, воно допоможе вам відновити сили, а регулярне його виконання позбавить від хронічних хвороб.
  Китайська дихальна гімнастика для схуднення Цзяньфэй. Китайська дихальна гімнастика для схуднення Цзяньфэй.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayska-dihalna-gmnastika-dlya-shudnennya-czyanfey_131.jpeg--> Дихальна гімнастика Цзяньфэй є справжньою
  Слов'янська гімнастика Слов'янська гімнастика
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/slovyanska-gmnastika_931.jpeg-->
  Нетрадиційні види гімнастики Нетрадиційні види гімнастики
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/netradicyn-vidi-gmnastiki_781.jpeg-->
  Дихальна гімнастика Марини Корпан для схуднення: відео вправи, відгуки Дихальна гімнастика Марини Корпан для схуднення: відео вправи, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dihalna-gmnastika-marini-korpan-dlya-shudnennya-vdeo-vpravi-vdguki_381.jpeg-->
  Дихання по Стрельникової для схуднення і не тільки Дихання по Стрельникової для схуднення і не тільки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dihannya-po-strelnikovoyi-dlya-shudnennya-ne-tlki_811.jpeg--> Дихальні вправи Стрельникової стали
  Тай чі: корисні поради щодо занять. Відео уроки тай чі Тай чі: корисні поради щодо занять. Відео уроки тай чі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tay-ch-korisn-poradi-schodo-zanyat-vdeo-uroki-tay-ch_721.jpeg--> Тай чі нагадує гімнастику, адже всі рухи
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]