Дієти
Зайва вага: причини виникнення
08.12.2015 1429 0 admin

Зайва вага: причини виникнення

Дієти
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/zayva-vaga-prichini-viniknennya_981.jpeg-->Зайва вага: причини виникнення
У сучасному суспільстві всі більше людей стикаються з проблемою зайвої ваги. Справа не тільки в те, що змінилися стандарти краси, і стала модною худоба, але і в тому, що стрімко збільшується кількість людей з надмірною масою тіла.

Яку вагу є надлишковим


Сьогодні під дією засобів масової інформації зайву вагу в собі шукають практично всі дівчата. Щоб визначити, чи варто вам турбуватися, необхідно визначити індекс маси тіла. Зробити це можна наступним чином: маса тіла ділиться на зріст у квадраті. Якщо ви отримали результат, який не перевищує показник 249 ваш вага знаходиться в межах допустимої норми. Якщо ж ваші показники вище, то вам слід зайнятися зайвими кілограмами.

Насамперед необхідно визначити, чому, власне кажучи, ви обзавелися жирком. Справа в тому, що існує безліч способів, ефективних і не дуже, з допомогою яких можна спробувати позбутися від зайвих кілограмів, однак попередньо слід дізнатися причини їх появи. Адже для того, щоб уникнути подібних проблем у майбутньому, необхідно з'ясувати, що призвело до формування зайвої ваги.

Отже, основними причинами надмірної ваги визнані наступні фактори:

 • переїдання;

 • порушення обміну речовин;

 • генетика;

 • гормони;

 • вагітність;

 • психологічні причини.


 • Зайва вага: причини виникнення

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/zayva-vaga-prichini-viniknennya_513.gif-->Зайва вага: причини виникнення


  Переїдання


  Це найбільш часта причина надмірної ваги. Сьогодні все більше людей ведуть сидячий, малорухливий спосіб життя. При цьому якість та калорійність харчування в останні десятиліття помітно підвищилася. Ось і виходить, що люди стали отримувати значно більше калорій, ніж витрачати протягом дня. Вони-то й осідають на талії жировими складками.

  Все більше людей використовують їжу як джерело задоволення: за допомогою печенюшки прийнято знімати стрес, тортом заїдати проблеми. Найжахливіше, що діти також стають заручниками відносини дорослих до їжі, і тому, у всьому світі з'являється все більше дітей і підлітків, що страждають ожирінням.

  Проаналізуйте свій раціон, замініть жирні продукти менш калорійними аналогами. Наприклад, замість свинини купіть курку, замість торта з'їжте фруктове желе, цукор замінити медом, і вже через деякий час помітите позитивний результат.
  Збільште кількість фізичних навантажень.
  Ви здивуєтеся, але, вийшовши всього на одну зупинку раніше і пройшовши пішки, ви істотно збільшите витрата калорій і поліпшите стан власного здоров'я. Той же ефект дасть відмова від ліфта.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/zayva-vaga-prichini-viniknennya_304.gif-->Зайва вага: причини виникнення
  Порушення обміну речовин


  Якщо в організмі порушений обмін речовин, поживні елементи занадто повільно переробляються. Це призводить до накопичення зайвих, неперероблених калорій на талії. Щоб вирішити проблему, необхідно проконсультуватися з лікарем щодо причин, які спровокували цю особливість роботи організму. Паралельно варто зменшити обсяг з'їдаються порцій, щоб споживати стільки, скільки потрібно для нормальної життєдіяльності, і не більше.

  Генетичні причини


  Повні люди схильні пояснювати свої проблеми із зайвою вагою генетичними причинами. Насправді лише 4 випадки ожиріння із 100 мають причиною спадковість. Справа швидше в культурі харчування, яка передається від батьків до дітей. Іншими словами, дитина просто вчиться переїдати.

  Гормональні причини


  Гормони вже традиційно звинувачують у тому, що вони сприяють набору ваги. Гормональні причини зайвої ваги дійсно можливі, тому варто контролювати їх вироблення за допомогою обстежень.

  Зайва вага: причини виникнення

  Вагітність


  Під час вагітності жінка набирає зайву вагу. Деякі не можуть з ним розлучитися і після пологів. Разом з тим, раціональний режим харчування і фізичні навантаження дозволяють повернутися в форму в досить короткий час.

  Психологічні причини


  Крім «заїдання» проблем, яке таїть у собі найбільшу небезпеку для фігури та здоров'я людини, існує ще одна надзвичайно поширена психологічна причина – заміжжя.

  Психологи пояснюють це тим, що, вийшовши заміж, жінка вважає, що досягла своєї мети, і може собі дозволити розслабитися.

  Можна навести ще багато причин, які провокують набір маси тіла як чоловіками, так і жінками, проте всі вони зводяться до невідповідності з'їдених калорій і витраченої енергії.
  Влад Світоч, рекомендації Влада Світоча, метод Влада Світоча, метод МТТМ, м ... Влад Світоч, рекомендації Влада Світоча, метод Влада Світоча, метод МТТМ, м ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vlad-svtoch-rekomendacyi-vlada-svtocha-metod-vlada-svtocha-metod-mttm-metod-shudnennya_971.jpeg--> Що
  Набряки під очима: причини наших бід дзеркал душ Набряки під очима: причини наших бід дзеркал душ
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nabryaki-pd-ochima-prichini-nashih-bd-dzerkal-dush_991.jpeg--> Набряклі повіки зовсім не додають
  Емоції плюс їжа отримуємо зайва вага | Для схуднення та здоров'я Емоції плюс їжа отримуємо зайва вага | Для схуднення та здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/emocyi-plyus-yizha-otrimuyemo-zayva-vaga-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_791.gif--> Ви вважаєте, що вам треба
  Зайва вага в дітей | Для схуднення та здоров'я Зайва вага в дітей | Для схуднення та здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zayva-vaga-v-dtey-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_601.gif--> Все починається з дитинства: над слабкою дитиною
  Чому я не худну: причини повільного зниження ваги Чому я не худну: причини повільного зниження ваги
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-ya-ne-hudnu-prichini-povlnogo-znizhennya-vagi_681.jpeg-->
  Компульсивное переїдання: причини і симптоми. Як боротися з переїданням: лі ... Компульсивное переїдання: причини і симптоми. Як боротися з переїданням: лі ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompulsivnoe-pereyidannya-prichini-simptomi-yak-borotisya-z-pereyidannyam-lkuvannya-samolkuvannya_791.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]