Дієти
Дієта 6 пелюсток. Що це таке і з чим її їдять?
12.03.2015 997 0 admin

Дієта 6 пелюсток. Що це таке і з чим її їдять?

Дієти

Дієта 6 пелюсток. Що це таке і з чим її їдять?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-scho-ce-take-z-chim-yiyi-yidyat_781.jpeg-->Дієта 6 пелюсток. Що це таке і з чим її їдять?

Меню дієти 6 пелюсток досить незвично в порівнянні з іншими дієтами і комплексним харчуванням. Якщо стандартні дієти передбачають безліч обмежень і скрупульозний підрахунок калорій, то дієта 6 пелюсток більше схожа на гру. Ромашка з 6ю пелюстками і серцевиною, що символізує 6 різних типів харчування і день повної свободи. Давайте ж детальніше познайомимося з цією дієтою.
Дескріпшн - Дієта 6 пелюсток. Докладне меню на кожен день дієти. Рибний, овочевий і сирний дні.

6 пелюсток.


Таке цікаве назву прийшло в голову Ганні Юхансон, після того, як вона вирішила поєднати кілька найвідоміших монодієт. Замість того, щоб сидіти на монодієти кілька тижнів, а то й місяць, монодієти можна розділити на тимчасові рамки і чергувати, тим самим, уникнувши більшості негативних наслідків для організму. Але, все одно, перед тим, як сісти на 6 пелюсток, обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Можливо у вас є захворювання, з якими краще не пробувати дану дієту.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-scho-ce-take-z-chim-yiyi-yidyat_652.gif-->Дієта 6 пелюсток. Що це таке і з чим її їдять?


Ця дієта, завдяки своїй незвичайній формі, викликає менше негативних емоцій від самого факту перебування на дієті. Вирізаєте ромашку з паперу або картону, позначаєте кожен з пелюсток певним типом харчування, будь то риба, овочі і т. д і в центрі пишіть великими буквами «свобода» чи «ура» або ж просто фарбуєте в яскраво-жовтий колір Сонця. Погодьтеся, такий підхід до дієти викличе у вас більше позитивних емоцій, ніж таблиця з підрахунком калорій.

Меню дієти 6 пелюсток на тиждень.


Як вже говорилося раніше, дієта 6 пелюсток складається з комплексу 6 різних монодієт.

Це:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-scho-ce-take-z-chim-yiyi-yidyat_433.gif-->Дієта 6 пелюсток. Що це таке і з чим її їдять?

 • Рибна

 • Фруктова

 • Куряча

 • Овочева

 • Сирна

 • Злакова дієти


 • Сьомий день є розвантажувальним і в цей час ви можете дозволити собі все, що побажаєте. Якщо ви не потребуєте в розвантажувальному дні, то просто продовжуйте чергувати «пелюстки» дієти. Зупинимося докладніше на меню кожного дня.

  День 1. Риба.


  У перший день дієти ви насичуєте свій організм корисними жирними кислотами, які із-за своєї структури не можуть перетворитися в підшкірний жир. Таким чином ви обманюєте свій організм.

  В цей день ви можете готувати будь-які рибні страви, будь то юшка, риба на пару, варена риба і т. д. Головне - не смажити її.
  Сніданок: варена риба

  Полуденок: печена в духовці риба. Можете використовувати фольгу, щоб риба залишилася м'якою і соковитою

  Обід: рибна юшка. Ніяких овочів. Тільки риба

  Другий обід: риба на пару

  Вечеря: варена риба.

  День 2. Овочі.


  В цей день ваш організм буде одержувати велику кількість корисних вуглеводів і знизить кількість калорій. Завдяки овочевого складу, ваш організм буде витрачати більше енергії на перетравлення продуктів, ніж, власне, отримає від цих овочів.

  Обмежень на види овочів немає. Можете обирати що завгодно.
  Сніданок: терта морква

  Полуденок: картопляне пюре

  Обід: овочі тушковані

  Другий обід: овочі на пару

  Вечеря: овочі сирі

  День 3. Курка.


  В цей день ваш організм запасеться великою кількістю білка, який дозволить зміцнити ваш організм.
  Сніданок: варена куряча грудка

  Полуденок: курка в духовці

  Обід: курячий суп

  Другий обід: курка-гриль. Шкіру бажано зняти

  Вечеря: філе курки.

  День 4. Злаки.


  Завдяки злаків, які перетравлюються досить повільно, ваш організм знову витратить більшу кількість енергії, ніж отримає від самих страв.
  Сніданок: пшоняна каша

  Полуденок: гречана каша

  Обід: рис або рисова каша

  Другий обід: вівсяна каша

  Обід: гречана каша з зеленню

  День 5. Сир.


  Завдяки великій кількості білка і вітамінного комплексу, ваш організм заповнить відсутні елементи, які йому довелося витратити за останні 4 дні. Найприємніше, що жирів у числі цих втрачених елементів немає.
  В цей день вашим основним блюдом є сир. Протягом дня до сиру будуть додаватися інші молочні продукти, щоб трохи урізноманітнити раціон.
  Сніданок: сир з йогуртом

  Полудень: сир з молоком

  Обід: сир

  Другий обід: сир з молоком

  Вечеря: сир

  День 6. Фрукти.


  На останній день дієти залишені фрукту. Завдяки вмісту в своєму складі складних вуглеводів, ваш організм зможе швидко насититися фруктами і, при цьому, втратить велику кількість енергії. А на заповнення цієї енергії і будуть витрачені ваші жирові відкладення.
  Сніданок: зелені яблука. 2 штуки

  Полуденок: банан. 1 штука

  Обід: виноград. 1 штука. Апельсин. 1 штука

  Другий обід: ананас. 1 штука. Ківі. 1 штука

  Вечеря: зелені яблука. 2 штуки
  Варто також додати, що під час усіх днів ромашкової дієти необхідно випивати велику кількість води. Близько 2-3 літрів на день. Так само варто орієнтуватися по днях монодієт і пити відповідні напої, а саме:

 • Рибний бульйон для рибного дня

 • Овочеві соки, коктейлі, мікси і фреші для овочевого дня

 • Курячий бульйон для курячого дня

 • Квас для злакового дня

 • Молоко для сирного дня

 • Фруктові соки для фруктового дня.


 • В будь-який день дієти 6 пелюсток ви можете пити зелений чай у необмежених кількостях.
  Як бачите, дієта дуже різноманітна і не змушує вас сидіти на одному виді продуктів довгі тижні. Спробуйте дієту 6 пелюсток і відчуєте її легкість і ефективність. Худніть на здоров'я.
  Дієта «6 пелюсток» – меню на кожен день Дієта «6 пелюсток» – меню на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-6-pelyustok-menyu-na-kozhen-den_411.jpeg-->Існує багато різноманітних методик схуднення, які
  Дієта «Сім пелюсток» – меню на кожен день Дієта «Сім пелюсток» – меню на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/dyeta-sm-pelyustok-menyu-na-kozhen-den_161.jpeg-->Хочете в короткий проміжок часу позбутися від зайвої ваги,
  Продукти для дієти «6 пелюсток» по днях Продукти для дієти «6 пелюсток» по днях
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/produkti-dlya-dyeti-6-pelyustok-po-dnyah_411.jpeg--> Перелік дозволених продуктів по днях для дієти « 6
  Дієта 6 пелюсток, рецепти страв, відгуки Дієта 6 пелюсток, рецепти страв, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-recepti-strav-vdguki_731.jpeg--> Дієта «6 пелюсток» - це шість послідовно чергуються
  Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-menyu-dlya-shudnennya-vdguki-ta-rezultati_361.jpeg--> Ця система харчування була
  Академія «6 пелюсток» - відгуки про дієту, результати схуднення Академія «6 пелюсток» - відгуки про дієту, результати схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/akademya-6-pelyustok-vdguki-pro-dyetu-rezultati-shudnennya_691.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]