Дієти
Дієта Анни Юхансон «6 пелюсток». Відгуки та результати.
12.03.2015 1471 0 admin

Дієта Анни Юхансон «6 пелюсток». Відгуки та результати.

Дієти

Дієта Анни Юхансон «6 пелюсток». Відгуки та результати.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-anni-yuhanson-6-pelyustok-vdguki-ta-rezultati_441.jpeg-->Дієта Анни Юхансон «6 пелюсток». Відгуки та результати.

Дієта 6 пелюсток є комплексом монодієт, збалансованих таким чином, щоб організм кожен день концентрувався на одному елементі, а на наступний день заповнював попередній. Різноманітність продуктів і психологічна складова дієти говорять про її ефективність, але чи так це насправді? Давайте ж дізнаємося.

Меню дієти 6 пелюсток.


Кожний пелюсток ромашки символізує певний день і монодієту, йому відповідну. Порядок дієти такий:

 • Рибний день

 • Овочевий день

 • Курячий день

 • Злаковий день

 • Сирний день

 • Фруктовий день.


 • З докладним меню на кожен день дієти 6 пелюсток ви можете ознайомитися в спеціальній темі. Якщо коротко пройтися по кожному із днів, то ми отримаємо наступне:

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-anni-yuhanson-6-pelyustok-vdguki-ta-rezultati_962.gif-->Дієта Анни Юхансон «6 пелюсток». Відгуки та результати. • Рибний день. Будь-яка риба. Винятків немає

 • Овочевий день. Овочі не містять крохмалю. Картоплю відразу йде на задній план

 • Курячий день. Курка і зелень. Зелень додається в супи або є декоративною частиною страви.

 • Злаковий день. Різновиди каші і висівки. Можете додавати арахіс або насіння для смаку.

 • Сирний день. Цілісний сир з різноманітними молочними і кисломолочними продуктами

 • Фруктовий день. Ніяких обмежень немає.


 • Думки та відгуки.


  Про дієті 6 пелюсток говорять по-різному. Лікарі стверджують, що дана дієта, хоч і допоможе знизити вагу, здатна викликати ускладнення і стрес організму. Дієтологи стверджують, що, як і будь-яка інша система харчування, дієта 6 пелюсток має місце бути і схуднення по ній абсолютно логічно. Люди, які вже спробували дієту, розходяться в думках. Одні змогли скинути за 7 днів 7-10 кілограм, інші ж і за 2 тижні не змогли скинути і 3. Результат залежить від безлічі факторів. Це і стан організму і хвороби і психологічний стан людини і дотримання правил дієти та багато-багато іншого. Чіткої відповіді наскільки саме ефективна ця дієта немає.
  Але, перш ніж випробувати на собі цю дієту, варто відразу ж згадати про протипоказання, в яких сходяться і лікарі і дієтологи:

 • Захворювання шлунка та шлунково-кишкового тракту

 • Захворювання печінки

 • Серцево-судинні захворювання

 • Часті втрати свідомості

 • Алергічні реакції на продукти

 • Захворювання нирок


 • Якщо у вас є захворювання даного характеру, то від дієти краще утриматися. За великим рахунком, якщо у вас є такі захворювання, то будь-яка дієта, незалежно від того, наскільки вона багатогранна, вам протипоказана. Спочатку вилікуйте свій організм, а потім вже приступайте до дієт
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-anni-yuhanson-6-pelyustok-vdguki-ta-rezultati_513.gif-->Дієта Анни Юхансон «6 пелюсток». Відгуки та результати.
  Варто також пам'ятати, що насичення організму одними елементами і різке насичення інших, може призвести до розладу шлунку або запорів. Постарайтеся протриматися перший тиждень і якщо відчуєте, що вона вам далася важко і результат не досяг очікуваних цілей, то краще не продовжуйте. Якщо ж все пройшло добре, то можете продовжити дієту ще на одне коло. Але пам'ятайте, що дана дієта дозволена лише раз на рік і, за відгуками тих, хто пробував проводити її частіше, результату від частих повторень не буде. У всьому потрібно знати міру.

  Результати дієти.


  Як вже згадувалося раніше, результати у кожної людини різні, в силу багатьох обставин. Але, якщо ви дотримувалися дієти, то результат буде в будь-якому випадку.
  Фото до і після:
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-anni-yuhanson-6-pelyustok-vdguki-ta-rezultati_924.jpeg-->Дієта Анни Юхансон «6 пелюсток». Відгуки та результати.

  Фото зроблені з різницею в 6 днів. На першій фотографії вага 60 кілограм. На другий 55. За час дієти 6 пелюсток зникли 6 кілограм. Результат помітний навіть неозброєним оком. Якщо продовжити дієту на ще 1 коло, то результат міг би бути ще краще.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-anni-yuhanson-6-pelyustok-vdguki-ta-rezultati_895.jpeg-->Дієта Анни Юхансон «6 пелюсток». Відгуки та результати.

  За 6 днів дієти було скинуто 3 кілограми. Можна побачити невеликі відмінності в боках. Фотографії практично ідентичні. Причина криється в тому, що у дівчини немає схильності до повноти. Вага знаходиться в межах розумного, так що сподіватися на мінус 10 кілограм було б вкрай нерозсудливо.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-anni-yuhanson-6-pelyustok-vdguki-ta-rezultati_826.jpeg-->Дієта Анни Юхансон «6 пелюсток». Відгуки та результати.

  На даному порівнянні результат дієти 6 пелюсток видно вже більш чітко. Дівчина мала зайву вагу, який явно перебував за межами норми. Курс тривав 14 днів, включаючи 2 розвантажувальних. Результати такі:

 • 1 день дієти - 88 кілограм

 • 14 день дієти - 63 кілограми


 • Мінус 25 кілограм за 14 днів. Безумовно, для організму такої різке скидання ваги є стресом і може позначитися на самопочутті. Але даний приклад показує, що результат може бути різним і якщо ви не вірите, що можна скинути 10 кілограмів за тиждень, то подивіться на фото до і після, перечитайте результати і зробіть для себе певні висновки. Якщо прийматися вітамінні комплекси, займатися спортом і, по закінченню дієти, не починати заново є продукти великими порціями, то подальшої реакції організму не піде і вага так і залишиться на потрібної позначки.
  Дієта «Сім пелюсток» – меню на кожен день Дієта «Сім пелюсток» – меню на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/dyeta-sm-pelyustok-menyu-na-kozhen-den_161.jpeg-->Хочете в короткий проміжок часу позбутися від зайвої ваги,
  Дієта 6 пелюсток, рецепти страв, відгуки Дієта 6 пелюсток, рецепти страв, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-recepti-strav-vdguki_731.jpeg--> Дієта «6 пелюсток» - це шість послідовно чергуються
  Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-menyu-dlya-shudnennya-vdguki-ta-rezultati_361.jpeg--> Ця система харчування була
  6 пелюсткова дієта, відгуки, меню для схуднення 6 пелюсткова дієта, відгуки, меню для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/6-pelyustkova-dyeta-vdguki-menyu-dlya-shudnennya_801.jpeg--> 6 пелюсткова дієта, автором якої є дієтолог зі
  Академія «6 пелюсток» - відгуки про дієту, результати схуднення Академія «6 пелюсток» - відгуки про дієту, результати схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/akademya-6-pelyustok-vdguki-pro-dyetu-rezultati-shudnennya_691.jpeg-->
  Дієта 6 пелюсток. Що це таке і з чим її їдять? Дієта 6 пелюсток. Що це таке і з чим її їдять?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-scho-ce-take-z-chim-yiyi-yidyat_781.jpeg--> Меню дієти 6 пелюсток досить незвично в
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]