Дієти
Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.
12.03.2015 1647 0 admin

Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.

Дієти

Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dyuka-do-pslya-foto-shudlih_791.jpeg-->Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.

Дієта Дюкана вже випробувана багатьма дівчатами та жінками та відгуки просто приголомшливі. Зайві кілограми йдуть і не повертаються. Дієта проста і не вимагає яких-небудь титанічних зусиль. Давайте ж подивимося на фотографії, надіслані дівчатами, испитавшими на собі білкову дієту Дюка.
Невеликий відступ перед «До» і «Після».
Дієта Дюкана діє і це доведено. Але, як і будь-яка дієта, вона має свої протипоказання. Перед тим, як сісти на неї, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і переконайтеся, що у вас немає хвороб, які могли б викликати загострення при дієті.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dyuka-do-pslya-foto-shudlih_642.gif-->Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.


Також варто нагадати, що у кожної людини свій особливий організм і, можливо, домогтися такого ж результату, як на фото, вам не вдасться. А може і навпаки - ви зможете схуднути ще швидше і скинете набагато більше зайвих кілограм. Все залежить як від фізичного здоров'я людини, так і від духовного.
Основні правила дієти Дюка.
Дієта складається з 4 фаз, які не сильно відрізняються один від одного, за винятком самої першої фази, фази «атака», яка сама важка і сама обмежена в плані продуктів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dyuka-do-pslya-foto-shudlih_963.gif-->Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.
Для початку ми близько тижня сидимо на білковій дієті, не вживаючи ніяких інших продуктів. Тим самим ми готуємо наш організм і даємо йому різко скинути зайві кілограми. Завдяки отриманому на цій фазі білку, ми зможемо легше розлучатися із зайвими кілограмами на більш пізніх стадіях.
Далі йде стадія чергування. Додаються практично всі овочі і дні дієти розбиваються на 2 категорії. У перший день вживаються білкові продукти, як і на першій фазі, а в другий день упор робиться на овочі.
На третій фазі в раціон додаються практично всі продукти, за винятком фруктів. Крім того, зі списку продуктів забираються всі крохмалевмісні продукти. У тому числі картопля.
І, нарешті, на останній стадії дієти Дюкана знову дозволяється вживання будь-яких продуктів, за винятком солодощів. Єдиним нововведенням стане «білковий день». У цей день, всього один раз на тиждень, вам потрібно буде знову переходити на білкові продукти з першого етапу, щоб підтримувати свій організм у формі.
Додайте до цього щоденні фізичні вправи і прогулянки на свіжому повітрі і ви досягнете поставленої мети.
Фото схудлих. Дивимося на результати.
В даній підбірці наведені фотографії дівчат, які зважилися спробувати дієту Дюка і добилися результату. Ніяких додаткових засобів і ліків. Тільки правильне харчування, прогулянки на свіжому повітрі.

Порівняння №1


До. 48 кілограмів. Живіт, не влазять в джинси, кілька зайвих сантиметрів на стегнах.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dyuka-do-pslya-foto-shudlih_674.jpeg-->Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.

Після. 42 кілограм. Ідеальний животик і ніяких сантиметрів. Термін схуднення: місяць
Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.

Порівняння №2


До. 59 кілограмів. Зайві сантиметри в талії і пухкі боки.
Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.

Після. 51 кілограм. Рівний живіт і боки прийняли нормальний вигляд. Термін: 1.5 місяця
Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.


Порівняння №3


До. 80 кілограм. Зайві сантиметри на талії, стегнах і руках
Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.

Після. 70 кілограм. Підтягнувся живіт, схудли руки. Термін: місяць
Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.

І таких прикладів безліч. Терміни дієт у всіх трьох прикладах складають 1-1.5 місяця. На ділі ж систему харчування дієти Дюкана можна і навіть потрібно продовжувати і далі. Адже єдиною відмінністю, яка з'являється між «до» і «після» початку дієти Дюка, це розвантажувальний білковий день.
Більше ніяких нововведень.
Проконсультуйтеся з лікарем і, якщо отримаєте дозвіл, то приступайте до дієти прямо зараз. Чим швидше ви почнете цю просту дієту, тим швидше зможете побачити результат своїми очима.
Все у ваших руках. Худніть на здоров'я.
Дюка - дієта «Атака» – меню на 7 днів Дюка - дієта «Атака» – меню на 7 днів
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/dyuka-dyeta-ataka-menyu-na-7-dnv_741.jpeg-->Серед всіх дієт можна виділити методику схуднення за Дюкану,
Дієта Дюка - дозволені продукти Дієта Дюка - дозволені продукти
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/dyeta-dyuka-dozvolen-produkti_491.jpeg-->Напевно не залишилося людини із зайвою вагою, хто б не чув про
Дієта Дюка і алкоголь Дієта Дюка і алкоголь
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dyuka-alkogol_401.jpeg--> Часто кажуть, що французи п'ють вина більше всіх у світі, і це правда. Тим
Дієта П'єра Дюкана. Як правильно сісти на дієту і що можна їсти. Дієта П'єра Дюкана. Як правильно сісти на дієту і що можна їсти.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-pyera-dyukana-yak-pravilno-ssti-na-dyetu-scho-mozhna-yisti_531.jpeg--> Дієта Дюкана довгі роки була
Дієта Дюка. Етап 4: «Стабілізація». Повертаємося до звичного раціону. Дієта Дюка. Етап 4: «Стабілізація». Повертаємося до звичного раціону.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dyuka-etap-4-stablzacya-povertayemosya-do-zvichnogo-raconu_841.jpeg--> Завершивши основні етапи
Меню дієти Дюка на кожен день. Меню дієти Дюка на кожен день.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/menyu-dyeti-dyuka-na-kozhen-den_131.jpeg--> Почавши свій шлях в країнах Європи вже багато років тому,
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]