Дієти
Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.
12.03.2015 1987 0 admin

Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.

Дієти

Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-mnus-60-vdguki-shudlih_731.jpeg-->Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.

Авторська дієта Катерини Мірімановою досить приваблива для тих, хто не хоче розлучатися зі своїм звичним способом харчування. Дієта не передбачає будь-яких обмежень і переходу на монопитание. Все що потрібно, це лише правильно розмежувати продукти і чітко дотримуватися часу прийому їжі. Тисячі жінок і дівчат пройшли через цю дієту і залишилися задоволені результатом. Давайте ж послухаємо їхні відгуки.

Відгуки схудлих за дієті Каті Мірімановою «Мінус 60».


Марія.


Марія перепробувала безліч дієт, як комплексних, так і моно. І в якийсь момент вона вирішила спробувати дієту «Мінус 60». До того як почати Марія важила 108 кг Зріст - 167 см.
Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-mnus-60-vdguki-shudlih_823.gif-->Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.


Ранок починався з щільного сніданку. Їжа могла бути будь-якою. Все, що тільки можна придумати. Дієта «Мінус 60» передбачає, що організм максимально насититься вранці, щоб поживних речовин вистачило до кінця дня.
Обід складався з каші з овочами. Гречка, рис, перловка - значення не має. Іноді замість овочів було куряче м'ясо.
Вечеря у Марії бував не кожен раз. Із-за особливостей роботи іноді виходило так, що до 6 вечора їсти не виходило. В такі дні замість їжі Марія пила зелений чай. У такій кількості, щоб шлунок переставав давати про себе знати.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-mnus-60-vdguki-shudlih_554.gif-->Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.
Дієта тривала 6 місяців.
Результат - 78 кілограмів. Тобто мінус 30 кілограм.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-mnus-60-vdguki-shudlih_275.jpeg-->Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.

Ольга.


Ольга була схильна до повноти. Всі жінки по лінії дідуся були досить повними, так що спадковість дала про себе знати. При зростанні в 165 см, Ольга важила 78 кілограм. Здоров'я підводило. Часті запаморочення, непритомність. Іноді з'являлася висип. Перепробувавши кілька дієт і не добившись результатів, Ольга побачила в Інтернеті книгу про схуднення Катерини Мірімановою і вирішила спробувати дієту «Мінус 60» на собі.
Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.

Сівши на дану дієту в перший раз, Ольга за 14 днів схуднула на 6 кілограмів і закинула дієту. Зайва вага не змусив себе довго чекати і через кілька тижнів кілограми повернулися назад. Тоді і почався другий етап Ольги в боротьбі із зайвою вагою.
Через місяць після початку дієти, Ольга додала в своє щоденне розклад заняття спортом. Завдяки цьому процес схуднення пішов ще швидше.
Сніданок, як і належить, був довільним, але з адекватними порціями. Обід складався з рису з м'ясом або гречки з овочами. Вечеря готувався на вибір і 5 можливих варіантів. Під час сильного голоду Ольга намагалася пити більшу кількість води.
Були зриви, були повернення до дієти.
Через 9 місяців дієти Ольга важить 56 кілограм. Мінус 22 кілограми.
Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.

Олена.


До вагітності Олена важила 75 кілограм при зрості в 165 сантиметрів. Вийшовши з пологового будинку і почавши їсти ще більше, вага досяг позначки в 100 кілограм. Для організму це був занадто великий стрес, і, в результаті, почалися проблеми зі здоров'ям. У цей момент Олена зрозуміла, що проблему потрібно вирішувати. Але, оскільки після пологів годуючим матерям заборонені будь-які дієти з обмеженнями, вибір зупинився на системі мінус 60».
Від фізичних вправ довелося відмовитися, щоб проблеми зі здоров'ям не посилилися.
Вранці Олена з'їдала смачне тістечко, а на обід їла овочеві салати і м'ясо, приготоване на пару. Вечеря складався з фруктів і овочів і обов'язково доповнювався зеленим чаєм.
Дієта Олени тривала рік і результат виправдав витрачений час.
Фото «До»:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-mnus-60-vdguki-shudlih_488.jpeg-->Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.

Фото «Після»:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-mnus-60-vdguki-shudlih_229.jpeg-->Дієта «Мінус 60». Відгуки схудлих.

Мінус 40 кілограм за рік дієти. Дуже сильний показник.
І таких прикладів не один десяток. Багато приходять до цієї дієти з різних причин, але результат завжди один і той же. Дієта Катерини Мірімановою «Мінус 60» працює. І хвалебні відгуки про цю дієту тому доказ. Не мучте свій організм марно - спробуйте «Мінус 60» самі і переконайтеся в її ефективності.
Дієта Мінус 60 Катерини Мірімановою для схуднення, відгуки, меню Дієта Мінус 60 Катерини Мірімановою для схуднення, відгуки, меню
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-mnus-60-katerini-mrmanovoyu-dlya-shudnennya-vdguki-menyu_961.jpeg--> Дієта «Мінус 60» заснована на
Яку дієту вибрати для схуднення? Відгуки про дієти Яку дієту вибрати для схуднення? Відгуки про дієти
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaku-dyetu-vibrati-dlya-shudnennya-vdguki-pro-dyeti_931.gif--> Тут обговорюємо, як і яку дієту для схуднення
Дієта мінус 7 кг за тиждень Дієта мінус 7 кг за тиждень
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-mnus-7-kg-za-tizhden_181.jpeg-->
Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих. Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dyuka-do-pslya-foto-shudlih_791.jpeg--> Дієта Дюкана вже випробувана багатьма дівчатами та жінками
Дієта Катерини Мірімановою «Мінус 60». Дієта Катерини Мірімановою «Мінус 60».
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-katerini-mrmanovoyu-mnus-60_551.jpeg--> Авторська дієта «Мінус 60» є у своєму роді унікальною. Про
Білкова дієта. Відгуки та результати Білкова дієта. Відгуки та результати
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/blkova-dyeta-vdguki-ta-rezultati_841.jpeg--> Існує безліч різновидів білкових дієт. Але всіх їх об'єднує
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]