Дієти
Користь і шкода дієти Дюка. Всі «за» і «проти».
12.03.2015 1851 0 admin

Користь і шкода дієти Дюка. Всі «за» і «проти».

Дієти

Користь і шкода дієти Дюка. Всі «за» і «проти».
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korist-shkoda-dyeti-dyuka-vs-za-proti_171.jpeg-->Користь і шкода дієти Дюка. Всі «за» і «проти».

Дієта Дюка, як і будь-яка дієта або система правильного харчування, має свої протипоказання. Багато говорять про ефективність дієти і про те, як просто її було дотримуватися. Але кожна людина індивідуальна і в силу деяких обставин, дієта може завдати більше шкоди для організму, ніж користі. Давайте ж розглянемо детально всі «за» і «проти».
Дескріпшн - Негативні наслідки дієти Дюка. За і проти. Шкідлива чи білкова дієта дюка? Плюси і мінуси дієти дюка.

Користь від дієти Дюка.


Дієта Дюкана дієва і це підтверджено сотнями дієтологів і тисячами задоволених дівчат. Коригування фігури, скидання зайвого ваги, нормалізація обміну речовин - все це результат дотримання основ дієти Дюка.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korist-shkoda-dyeti-dyuka-vs-za-proti_142.gif-->Користь і шкода дієти Дюка. Всі «за» і «проти».


Перші 3-7 днів йде фаза атаки, яку ще називають білкової дієти. Організм в цей період повинен отримувати максимально кількість білка, тим самим, створюючи основу для подальшого схуднення. Потім до раціону додаються овочі, деякі фрукти і в момент повної нормалізації ваги, людина переходить на своє звичне харчування. Немає яких-небудь істотних обмежень у подальшому. Їжте все те ж саме, що їли до дієти, тільки раз на тиждень влаштовуйте день білкової їжі. У сукупності з щоденними вправами, дана дієта показує кращі результати, серед аналогічних систем правильного харчування. Різниця лише в тому, що інші системи жорстко обмежують раціон людини з першого дня і передбачають це обмеження і після завершення дієти.

Побічні ефекти дієти Дюка.


Хочеться відразу відзначити, що перед тим, як сісти на дієту Дюка - варто обов'язково проконсультуватися з лікарем. Будь-яке незначне відхилення в організмі може послужити приводом до неприємних наслідків.
Протипоказань у дієти Дюкана небагато, але з ними варто обов'язково ознайомитися:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korist-shkoda-dyeti-dyuka-vs-za-proti_283.gif-->Користь і шкода дієти Дюка. Всі «за» і «проти».

 • Нестача вітамінів і корисних речовин в організмі. Етап атаки передбачає суто білкову дієту і є ймовірність того, що ваш організм просто не впорається з таким стресом. Якщо ж ви сіли на дієту і через пару днів відчули сильне нездужання - відразу припиніть дієту.

 • Заборона дієти годуючим матерям і вагітним жінкам. Будь-яка дієта-це стрес для організму. Але у вашому випадку це стрес для двох організмів. Брак корисних речовин, як на стадіях вагітності, так і на етапі годування, обов'язково позначиться на здоров'я вашої дитини, що може привести до утворення хронічних захворювань.

 • Слабкі нирки. Якщо у вас слабкі нирки, то дієта Дюка - не ваш вибір. Через відсутність фруктів і овочів, а також заборони на каву, чай, газовані напої тощо - ваш організм буде отримувати меншу кількість води. Звичайно ж, дієти Дюкана обговорені ці моменти, але факт залишається фактом.

 • Нестача вітаміну B. Якщо вашому організму не вистачає цього вітаміну, то в процесі дієти ви будете отримувати його в ще менших пропорціях.

 • Заборона на солодке. На всіх етапах дієти Дюкана заборонені солодощі, але активно рекомендуються цукрозамінники. Не всі з них однаково корисні і який ефект вони матимуть на ваш організм - передбачити важко.

 • Проблеми зі стільцем. Обмеживши себе в білкових продуктах на перших стадіях дієти, ви гарантовано отримаєте проблеми зі стільцем. Звичайно ж, варто пити більше рідини. Але упускати цей момент з уваги не можна.


 • Крім перерахованих вище пунктів, існує список захворювань, при яких дієта Дюкана відразу ж вважається протипоказаною. До таких захворювань належать:

 • Пієлонефрит і ниркова недостатність

 • Виразка шлунка

 • Виразка дванадцятипалої кишки

 • Гастрит, гастродуэденит

 • Холецистопанкреатит

 • Гіпертонія

 • Атеросклероз

 • Подагра

 • Діабет

 • Алергічні реакції на продукти харчування або вітамінні комплекси

 • Проблеми зі стільцем

 • Підвищена кислотність

 • Зневоднення


 • Шкідлива дієта Дюка?


  Однозначно відповісти на цей запитання не можна. У кожної дієти, як і в кожного курсу лікування, є свої протипоказання. Все залежить від вашого організму. Якщо у вас немає перерахованих вище захворювань, і ви готові дотримуватися всі правила дієти, то результат обов'язково буде. Правильно побудувавши свій курс харчування, і не зловживаючи продуктами, негативних наслідків вдасться уникнути. Якщо ж у вас є одне або кілька захворювань, то дієта Дюкана завдасть більше шкоди, ніж користі. Але, в цьому випадку, практично будь-яка дієта буде вам протипоказана.
  Дієта Дюка - дозволені продукти Дієта Дюка - дозволені продукти
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/dyeta-dyuka-dozvolen-produkti_491.jpeg-->Напевно не залишилося людини із зайвою вагою, хто б не чув про
  Дієта Дюка і алкоголь Дієта Дюка і алкоголь
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dyuka-alkogol_401.jpeg--> Часто кажуть, що французи п'ють вина більше всіх у світі, і це правда. Тим
  Рецепти для дієти Дюка, етап Закріплення (консолідація) Рецепти для дієти Дюка, етап Закріплення (консолідація)
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/recepti-dlya-dyeti-dyuka-etap-zakrplennya-konsoldacya_951.jpeg-->
  100 продуктів дієти Дюка. 100 продуктів дієти Дюка.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/100-produktv-dyeti-dyuka_871.jpeg--> Дієта Дюкана славиться своєю ефективністю. Багато дівчат і жінки вже
  Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих. Дієта Дюка: «До» і «Після». Фото схудлих.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dyuka-do-pslya-foto-shudlih_791.jpeg--> Дієта Дюкана вже випробувана багатьма дівчатами та жінками
  Меню дієти Дюка на кожен день. Меню дієти Дюка на кожен день.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/menyu-dyeti-dyuka-na-kozhen-den_131.jpeg--> Почавши свій шлях в країнах Європи вже багато років тому,
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]