Дієти
Низкоуглеводная дієта
12.03.2015 563 0 admin

Низкоуглеводная дієта

Дієти

Низьковуглеводна дієта
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nizkouglevodnaya-dyeta_341.jpeg-->Низьковуглеводна дієта

Низьковуглеводна (а також кремлівська, дієта Протасова, дієта Аткінса, білкова дієта) дієта заснована на обмеженні споживання вуглеводів. Енергію, яка потрібна організму, він черпає з глікогену, відкладеного в клітинах печінки і м'язів. Коли глікоген витрачений, енергія черпається з запасів жиру. За рахунок цього і відбувається схуднення на низьковуглеводній дієті.
«Формула» низкоуглеводной дієти така:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nizkouglevodnaya-dyeta_732.gif-->Низьковуглеводна дієта


білки = 30% денного раціону
вуглеводи = 30%,
жири = 40%.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nizkouglevodnaya-dyeta_353.gif-->Низьковуглеводна дієта
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nizkouglevodnaya-dyeta_194.jpeg-->Низьковуглеводна дієта

У чому переваги низкоуглеводной дієти?

 • Дієта універсальна: вона допомагає скинути зайву вагу як жінкам, так і чоловікам.

 • Обмежуючи кількість споживаних вуглеводів, ми беремо під контроль діяльність інсуліну. Швидкі вуглеводи, які зазвичай і є причиною набору ваги, різко підвищують рівень цукру в крові, що стимулює викид інсуліну, який може уповільнити або зовсім зупинити процес витрати жирових відкладень. Вуглеводи, особливо швидкі, легко перетворюються на жир.

 • Контроль за споживанням вуглеводів і його обмеження - вірний спосіб запобігти викид інсуліну, що сприяє більш активному розщепленню жиру. Це допомагає контролювати почуття голоду, оскільки викид інсуліну в кров стимулюють апетит.

 • Разом з обмеженням вуглеводів на низкоуглеводной дієті передбачено підвищення кількості споживаного білка. Білок необхідний для підтримки м'язової маси і, звичайно, це джерело енергії для організму.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nizkouglevodnaya-dyeta_475.jpeg-->Низьковуглеводна дієта


  Недоліки низкоуглеводной дієти:

 • Низьковуглеводна дієта сприяє виробленню кетонів, які прискорюють згоряння жиру. Але так званий «кетоз», пережита протягом тривалого часу може нашкодити: викликати порушення в роботі систем організму, спровокувати ускладнення вже наявних хронічних хвороб.

 • При накопиченні кетонів організм починає від них самоочищатися, виводячи разом з ними і корисні речовини: натрій, калій, кальцій та інші. При цьому на печінку і нирки лягає додаткове навантаження. Такий стан може супроводжуватися ще й запамороченням, безсонням і поганим настроєм.

 • Вироблення глюкози при низкоуглеводной дієті практично зупиняється, що гальмує розумову діяльність.

 • Для здорового харчування необхідні повільні вуглеводи, які містяться у фруктах, овочах, каші, хліб. Але при такій дієті і від них слід відмовитися.


 • Пам'ятайте, що до дієт потрібно ставитися як до тимчасових коштах, тоді ви отримаєте ефект схуднення і не втратите здоров'я.
  Перш ніж зробити вибір на користь тієї або іншої дієти, обов'язково порадьтеся з фахівцем, навіть якщо відчуваєте себе абсолютно здоровою.
  Що можна їсти на низкоуглеводной дієті: пісне м'ясо (яловичина, куряче філе), нежирна риба і морепродукти, молочні продукти з нульовим вмістом жиру, овочі та зелень.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nizkouglevodnaya-dyeta_976.jpeg-->Низьковуглеводна дієта

  Категорично заборонені: макарони, хліб, цукор і взагалі солодке, рис, картопля і всі крохмалевмісні продукти.
  Кількість з'їдених вуглеводів в добу не повинна перевищувати 40 грам.

  Важливо:


  Під час дієти пийте багато води.
  Приймайте вітамінні комплекси або БАД.
  Протягом першого тижня схуднення відбувається за рахунок втрати зайвої рідини, так що справжній результат ви отримаєте як мінімум після двох тижнів дієти.
  Не забувайте про фізичні вправи.
  Так, слідуючи простим правилам і люблячи своє тіло, ви зможете досягти бажаних результатів і досягнутих цілей. Ми бажаємо вам успіху!
  Дієта Аткінса – меню на 14 днів Дієта Аткінса – меню на 14 днів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-atknsa-menyu-na-14-dnv_961.jpeg-->Дієта доктора Аткінса передбачає обмеження в раціоні вуглеводних
  Низьковуглеводна дієта при цукровому діабеті 2 типу Низьковуглеводна дієта при цукровому діабеті 2 типу
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-04/nizkouglevodnaya-dyeta-pri-cukrovomu-dabet-2-tipu_321.jpeg-->Цукровий діабет не виліковується. І щоб
  Вуглеводи - джерело енергії або жиру? Як їсти і не товстіти? До чого призво ... Вуглеводи - джерело енергії або жиру? Як їсти і не товстіти? До чого призво ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vuglevodi-dzherelo-energyi-abo-zhiru-yak-yisti-ne-tovstti-do-chogo-prizvodit-nestacha-vuglevodv_571.jpeg-->
  Кремлівська дієта для схуднення, відгуки Кремлівська дієта для схуднення, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kremlvska-dyeta-dlya-shudnennya-vdguki_881.jpeg--> Кремлівська дієта для схуднення на сьогоднішній день,
  Дієта ангела Дієта ангела
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-angela_351.jpeg--> Дієта ангела - збалансована вітамінно-білкова система живлення. Дієта проста і
  Дієта доктора Аткінса. Як схуднути і не померти з голоду? Дієта доктора Аткінса. Як схуднути і не померти з голоду?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-doktora-atknsa-yak-shudnuti-ne-pomerti-z-golodu_551.jpeg--> Унікальна система живлення доктора Аткінса
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]