Дієти
Якою має бути дієта при псоріазі
12.03.2015 1827 0 admin

Якою має бути дієта при псоріазі

Дієти

Що можна їсти при псоріазі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yakoyu-maye-buti-dyeta-pri-psoraz_461.jpeg-->Якою має бути дієта при псоріазі
Для початку, слід розібратися, що таке псоріаз. Це шкірне захворювання, викликане певною інфекцією і має вид висипань і лущення шкіри. Основними ознаками цього захворювання є свербіж і відшаровування шкіри. Якщо ви помітили подібні ознаки, довго не раздумайте і негайно вирушайте до лікаря-дерматолога. Він призначить правильне лікування і розповість, яким має бути харчування при псоріазі. Адже саме від цього залежать подальші результати лікування. Склад вашого раціону має дуже велике значення при лікуванні цього шкірного захворювання.

Правила харчування при псоріазі, або Що не можна їсти при псоріазі


Щоб швидше позбавитися від симптомів цього захворювання, необхідно знати, які продукти при псоріазі вживати дозволено і дотримуватися основних правил прийому їжі:

 • Намагайтеся харчуватися роздільно. Не поєднуйте, наприклад, фрукти з борошняними виробами. Каші і хліб можна їсти разом з фруктами, тушкованими овочами.

 • Не можна вживати цукор і взагалі зменшити вживання солодкого. Цукор можна замінити медом або фруктозою.

 • Варто обмежити вживання винного оцту.

 • Не вживайте продукти, які містять ароматизатори, барвники харчові добавки.

 • Напівфабрикати м'ясні ковбасні вироби теж слід викреслити зі свого раціону.

 • Табу так само є різні консерви, копченості, смажена риба.

 • Газовані напої, солодощі - все це теж заборонено.


 • Як бачимо, дієта від псоріазу досить сувора. Але воно того варто: якщо ви хочете вилікуватися, тоді доведеться обмежити себе в багатьох продуктах.

  Якою має бути дієта при псоріазі

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yakoyu-maye-buti-dyeta-pri-psoraz_853.gif-->Якою має бути дієта при псоріазі


  Псоріаз і алкоголь


  При псоріазі категорично заборонено вживання алкоголю. Справа в тому, що однією з причин цієї недуги є дисфункція печінки. У такій ситуації навіть невелика частка спиртного стає справжнім ударом для печінки. В результаті можливо не тільки загострення псоріазу, але і виникнення серйозних ускладнень, що потребують госпіталізації. Запам'ятайте: навіть малі дози алкоголю для вас - справжня отрута.

  Якою має бути дієта при псоріазі

  Дієта при псоріазі


  Хоча повністю вилікуватися від псоріазу і неможливо, дотримання наступних правил здатне зробити перебіг цієї хвороби у вас легким, безболісним і практично непомітним.

 • Рослинні жири. В свій раціон харчування, слід обов'язково внести поліненасичені жирні кислоти, особливо рослинне масло. Це важливо, оскільки ці жири сприяють виробленню в організмі біологічно активних речовин, які необхідні при боротьбі з недугою.

 • Клітковина. Ті, хто хворіє на псоріаз, обов'язково потребують очищення печінки і кишечника. У цій ситуації може допомогти клітковина, яка очищає організм. Багато клітковини є в овочах і фруктах, їх часте вживання сприяє поліпшенню обміну речовин і допомагає підтримувати рівень мінералів в організмі.

 • Вітаміни. При псоріазі варто не забувати про вживання вітамінів-антиоксидантів, які будуть допомагати підтримувати здоров'я нігтів і шкіри людини. Варто відзначити, що вітаміни групи В добре впливають на нервову систему людини. А у випадку з псоріазом це по-справжньому потрібно.

 • У багатьох виникає питання, що пити при псоріазі? Найголовніше, необхідно пити багато води, трав'яних чаїв. Рекомендується випивати вісім склянок чистої води в день.

 • Якщо ви любите молочні і кисломолочні продукти, тоді віддавайте перевагу тим з них, які мають низький відсоток жирності.

 • Бажано пити проносні чаї, оскільки дуже важливо добре і регулярно спорожняти кишечник при псоріазі.


 • Якою має бути дієта при псоріазі


  Дотримуйтеся цих рекомендацій і будьте завжди здорові!
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yakoyu-maye-buti-dyeta-pri-psoraz_626.gif-->Якою має бути дієта при псоріазі

  Дієта при кісті печінки Дієта при кісті печінки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-pri-kst-pechnki_721.jpeg-->У цій статті ми розповімо про рекомендований раціоні харчування для тих,
  Харчування при псоріазі Харчування при псоріазі
  При лікуванні псоріазу величезне значення відіграє харчування, від якого багато в чому залежить стан людини і те, наскільки швидко він буде
  Яким має бути харчування навесні, сезонний календар харчування, здорове хар ... Яким має бути харчування навесні, сезонний календар харчування, здорове хар ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yakim-maye-buti-harchuvannya-navesn-sezonniy-kalendar-harchuvannya-zdorove-harchuvannya_301.jpeg--> Залежить
  Дієта балерин Майї Плісецької: меню, відгуки тих, що худнуть Дієта балерин Майї Плісецької: меню, відгуки тих, що худнуть
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-balerin-mayyi-plseckoyi-menyu-vdguki-tih-scho-hudnut_881.jpeg-->
  Дієта Джона Пегано при псоріазі: таблиця, меню, відгуки Дієта Джона Пегано при псоріазі: таблиця, меню, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dzhona-pegano-pri-psoraz-tablicya-menyu-vdguki_971.jpeg-->
  Все про холециститі і його лікуванні Все про холециститі і його лікуванні
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vse-pro-holecistit-yogo-lkuvann_111.jpeg--> Холецистит - це захворювання, яке призводить до руйнування
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]