Дієти
Афірмації для схуднення: складання, використання, ефективність.
02.02.2016 1231 0 admin

Афірмації для схуднення: складання, використання, ефективність.

Для чоловіків, Схуднення і Краса
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/afrmacyi-dlya-shudnennya-skladannya-vikoristannya-efektivnst_201.jpeg-->Афірмації для схуднення: складання, використання, ефективність.
Щоб процес схуднення був на насправді ефективним, жінці важливо не лише обмежити себе в їжі. Має суттєве значення і той емоційний посил і настрій, якими вона заряджає себе на шляху до досягнення мети. Важливо максимально активізувати ресурси своєї підсвідомості , тим самим забезпечивши моральну і емоційну стабільність і віру в результат.

В цей статті ми познайомимо вас з таким новомодним явищем як складання афірмації і розповімо, як використовувати своє підсвідомість для схуднення.

Що таке афірмація


Це поняття прийшло до нас з області психології і позначає певні короткі фрази самонавіювання. Повторюючи багато разів, ми налаштовуємо свій розум на позитивне мислення, а також закріплюємо необхідну установку в підсвідомості.

Таким чином, ми стимулюємо зміни в житті і певним чином покращуємо свій психоемоційний стан.

На тему афірмацій написана не одна науково-популярна стаття і книга, одним з найбільш відомих авторів яких є американка Луїза Хей, написала цілу серію книг, об'єднаних однією тематикою – як допомогти самому собі. Психосоматик Хей склала цілий довідник, де докладно описала психологічні причини хвороб і вивела свої позитивні моделі мислення для знаходження здоров'я й краси.

Афірмації для схуднення: складання, використання, ефективність.

Афірмації на схуднення від Луїзи Хей


Головна думка всіх установок від американки – ми самі є результатом того, про що думаємо.

Пропонуємо вам її варіант афірмацій на схуднення:


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/afrmacyi-dlya-shudnennya-skladannya-vikoristannya-efektivnst_933.gif-->Афірмації для схуднення: складання, використання, ефективність. • Я перебуваю в гармонії зі своїм тілом і самою собою.

 • Я досягаю того результату, який хочу отримати.

 • Моя фігура мені подобається.

 • Я виглядаю чудово.

 • Я контролюю свою вагу.

 • Я їм мало, при цьому я сита.

 • Я стаю стрункішою з кожним днем.

 • Я впевнена в собі і спокійна.

 • Я стаю здоровою.

 • Я створюю себе і своє тіло сама.

 • Я худа, і я люблю своє тіло.

 • Я щаслива, я набуваю стрункість.

 • Я їм корисну їду.

 • Я – джерело краси і доброти.


 • Ці мотиваційні твердження необхідно повторювати про себе кожен день. Психологи стверджують, що через деякий час зміни на краще стануть помітні. А ті, хто вже випробував цей метод, залишають позитивні відгуки в інтернеті про позитивні зміни свого внутрішнього стану.

  Як скласти свою мотивацію


  Систему таких мотивуючих і життєстверджуючих фраз можна розробити і самому.
  Щоб бажане виконувалося, як відомо, необхідно грамотно сформулювати свої цілі, надаючи фразам конкретики.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/afrmacyi-dlya-shudnennya-skladannya-vikoristannya-efektivnst_324.gif-->Афірмації для схуднення: складання, використання, ефективність.
  Як же скласти власні афірмації, що приносять результат?

 • Мотиваційні твердження повинні викликати у вас позитивні почуття, прагнення до змін і до краси без внутрішнього опору

 • У споруджуваних фразах важливо відображення вашої особистості. Використовуйте в пропозиціях займенники «я», «мене». Це одна з важливих складових позитивних установок. Фрази повинні будуватися наступним чином «Я знаю, що у мене все вийде», «Мої починання будуть успішними, тому що я працюю над досягненням мети» і т. д.

 • Будь-яка ваша думка має прив'язуватися до реальності і вживатися в теперішньому часі. Не потрібно думати про майбутнє, говоріть про те, що відбувається тут і зараз, без слова «буду».

 • Якщо ви відчули якийсь внутрішній опір, пов'язаний з результатом, який важко повірити, змінити формулу. Наприклад, замість фрази «Я худа» використовуйте « З кожним днем я худну ще більше».

 • Пропозиції повинні бути чіткими і короткими. Максимум – 10 слів.


 • Афірмації для схуднення: складання, використання, ефективність.

  Як домогтися, щоб афірмації працювали найбільш ефективно


  Щоб досягти найбільшого ефекту, необхідно повторювати приготовані вами настанови щодня протягом декількох тижнів. Необхідно максимально розслабитися і врівноважити себе.

  Кращий час для вас – ранок. Таким чином, ви налаштовуєте себе не тільки на позитивне мислення, але й на емоційну стабільність протягом дня.

  Щоб метод психологічного самопрограмування працював успішно, необхідно усунути всі ваші невдоволення собою і своєю фігурою. В будь-якому віці думайте про вашу молодість і красу і дивіться на себе менш критично.

  Для виголошення тверджень виберіть місце, де вас ніхто не буде відволікати, створіть свою зону комфорту. Починайте з повільного глибокого вдиху і зосередьтеся на своїх внутрішніх відчуттях.

  Пропонуємо подивитися відео з даної теми:

  Як почати худнути і не зірватися? Як почати худнути і не зірватися?
  Щоб домогтися значного ефекту схуднення, дуже важлива правильна мотивація, настрій і розрахунок. Легко почати худнути, але витримати режим і не
  Перцевий пластир для схуднення. Принцип дії та правила використання перцево ... Перцевий пластир для схуднення. Принцип дії та правила використання перцево ...
  Струнке тіло – мрія кожної жінки. Скільки незвичайних процедур вони перепробували, щоб втілити цю мрію. Одна з них – це застосування перцевого
  Заклинання для схуднення. Як побороти зайву вагу за допомогою заклинання дл ... Заклинання для схуднення. Як побороти зайву вагу за допомогою заклинання дл ...
  Коли знайти стрункість традиційними методами вже не виходить, то відчай змушує вдаватися до магічної допомоги. Для того щоб швидко схуднути,
  Розмарин: користь і шкода, рецепти, калорійність. Розмарин для схуднення, в ... Розмарин: користь і шкода, рецепти, калорійність. Розмарин для схуднення, в ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/rozmarin-korist-shkoda-recepti-kalorynst-rozmarin-dlya-shudnennya-vdguki_991.jpeg--> Цілющі і ароматичні
  Дієта Кіма Протасова, відгуки та результати схуднення, меню, вихід Дієта Кіма Протасова, відгуки та результати схуднення, меню, вихід
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-kma-protasova-vdguki-ta-rezultati-shudnennya-menyu-vihd_1.gif--> Кожна дівчина хоче бути
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]