Дієти
Які вітаміни необхідні чоловікам, вітаміни для чоловіків для потенції, спортивні вітаміни.
19.03.2015 1598 0 admin

Які вітаміни необхідні чоловікам, вітаміни для чоловіків для потенції, спортивні вітаміни.

Для чоловіків

Як вибрати вітаміни для чоловіків
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vtamni-neobhdn-cholovkam-vtamni-dlya-cholovkv-dlya-potencyi-sportivn-vtamni_541.jpeg-->Які вітаміни необхідні чоловікам, вітаміни для чоловіків для потенції, спортивні вітаміни.

В даний час, напевно, всі знають, що для здорового повноцінного життя людині необхідні полівітамінні препарати, а так як багато з них не виробляються організмом, то він змушений отримувати їх ззовні, тобто з їжею.
Однак одержувати всі необхідні складові щодня тільки з їжею досить проблематично. Тому багато людей вважають за краще приймати спеціальні препарати, у складі яких може бути один або декілька компонентів.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vtamni-neobhdn-cholovkam-vtamni-dlya-cholovkv-dlya-potencyi-sportivn-vtamni_212.gif-->Які вітаміни необхідні чоловікам, вітаміни для чоловіків для потенції, спортивні вітаміни.


Оскільки чоловічий організм все ж за багатьма параметрами відрізняється від жіночого, то вчені окремо виділили сполуки, необхідні саме чоловікам. Вони називаються «вітаміни для чоловіків» і дуже важливі для виконання ними специфічних функцій.

Які чоловічі вітаміни необхідні?


Вітаміни чоловікам потрібні для забезпечення прискорення обміну речовин і процесів, від яких залежать чоловічі якості - витривалість, фізична сила, здатність до виробництва статевого акту і якісної сперми.
Чоловіки частіше за жінок схильні до захворювань серця і судин, а також старіння, а значить, їм необхідні вітаміни і антиоксиданти (А, С, Е, Н, N, D, В1 В2 В6 В12 В9). Всі ці речовини необхідні в будь-якому віці для того, щоб їх організм нормально функціонував і щоб відсунути як можна далі старість. Але в різні періоди життя виникає підвищена потреба в цих компонентах.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vtamni-neobhdn-cholovkam-vtamni-dlya-cholovkv-dlya-potencyi-sportivn-vtamni_933.gif-->Які вітаміни необхідні чоловікам, вітаміни для чоловіків для потенції, спортивні вітаміни.
Аскорбінова кислота (С) - саме потрібне і корисне речовина, що підсилює захисні реакції організму. Вона сприяє підвищенню опірності до інфекцій, до онкологічних захворювань. Некурящим на добу достатньо 50 мг кислоти, а кращим - до 100 мг. Багато аскорбінової кислоти в капусті, зеленій паприці, смородині, зеленому чаї, папайї та гарбузі.

Прийом полівітамінних комплексів за віком


До 40 років особливо потрібні з'єднання В-групи, так як вони допомагають організму засвоювати білки для побудови сильних м'язів, виробляти статеві гормони і якісну сперму.
До вітамінів для чоловіків для потенції відносяться ретинол і токоферол. Вони сприяють виробленню гормону тестостерону, а значить, підтримують у відмінному стані потенцію. Необхідна і фолієва кислота, яка покращує якість сперми і допомагає зачаття здорової дитини.
В полівітамінний комплекс повинен входити і вітамін F, який необхідний, щоб забезпечити в організмі хороший рівень тестостерону. Абсолютно необхідне для нормальної роботи передміхурової залози є цинк.
На хорошу потенцію впливають мікроелементи мідь, селен і цинк, які потрібно поєднувати з ретинолом і токоферолом. Існують вітамінно-мінеральні комплекси, що містять саме ці вітаміни і мінерали.
У віці 45-55 років необхідні мультивітамінні препарати, які буду включати антиоксиданти, які уповільнюють процеси старіння - Е, З, А.
Після 55 років особливо потрібен кальциферол (D), так як в цей час організм під впливом сонячних променів вже не синтезує його в достатній кількості, а значить, підвищується небезпека розвитку остеопорозу. Дефіцит цієї речовини призводить також до погіршення роботи серця і нервової системи і викликає прискорене серцебиття, перепади тиску, нервозність.
Другим за значенням у цьому віці є ціанокобаламін (В12), тому що здатність засвоювати його з кишечника різко знижується, а значить, організм може відчувати гострий дефіцит цього вітаміну
Знадобиться і біотин (Н) захищає печінку, яка у віці 55 років перебуває не в найкращому стані.
Якщо займатися спортом не більше 1-2 годин на добу, при цьому повноцінно харчуватися, то йому не потрібні спеціальні добавки. У випадку ознак гіповітамінозу (втома, млявість, швидка стомлюваність) при інтенсивних тренуваннях, важкій фізичній праці або порушення метаболічних процесів (при ожирінні), організм має потребу в додатковому прийомі спортивних вітамінів для чоловіків (С, В1 В2 В2 В3 В6 В12 Д, Е, А).
Фармацевтичні компанії всього світу розробляють збалансовані вітамінні комплекси для спортсменів, чоловіків, жінок і дітей. Кожен може вибрати добавку по своєму смаку.
Які вітаміни краще для нервової системи? Які вітаміни краще для нервової системи?
Стан нашої нервової системи нерідко визначає манеру поведінки людини, впливає на прийняття рішень і на місце людини в соціумі. При цьому, чим старше
Які вітаміни пити навесні для енергії? Які вітаміни пити навесні для енергії?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-piti-navesn-dlya-energyi_491.jpeg-->Зниження працездатності, сонливість, апатія – ознаки
Спортивні вітаміни для жінок Спортивні вітаміни для жінок
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/sportivn-vtamni-dlya-zhnok_321.jpeg-->Існують спеціальні спортивні вітаміни для жінок, які дозволяють
Які вітаміни в зеленому луці? Які вітаміни в зеленому луці?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-v-zelenomu-luc_381.jpeg-->Про користь цибулі для нашого організму відомо дуже давно, проте не всі
Які вітаміни в червоній смородині? Які вітаміни в червоній смородині?
Червона смородина – джерело вітамінів, але про це часто забувають, більше приділяючи увагу чорної ягоді. А адже червона смородина – не менш цінна.
Вітаміни для сушіння які вітаміни і вітаміноподібні речовини необхідні на с ... Вітаміни для сушіння які вітаміни і вітаміноподібні речовини необхідні на с ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vtamni-dlya-sushnnya-yak-vtamni-vtamnopodbn-rechovini-neobhdn-na-sushnn-tla_991.jpeg--> Вітаміни для сушіння
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]