» » Які вітаміни необхідні чоловікам, вітаміни для чоловіків для потенції, спортивні вітаміни.
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 15:26)   
  •   0   
  •  1089 

Як вибрати вітаміни для чоловіків
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vtamni-neobhdn-cholovkam-vtamni-dlya-cholovkv-dlya-potencyi-sportivn-vtamni_541.jpeg-->Які вітаміни необхідні чоловікам, вітаміни для чоловіків для потенції, спортивні вітаміни.

В даний час, напевно, всі знають, що для здорового повноцінного життя людині необхідні полівітамінні препарати, а так як багато з них не виробляються організмом, то він змушений отримувати їх ззовні, тобто з їжею.
Однак одержувати всі необхідні складові щодня тільки з їжею досить проблематично. Тому багато людей вважають за краще приймати спеціальні препарати, у складі яких може бути один або декілька компонентів.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vtamni-neobhdn-cholovkam-vtamni-dlya-cholovkv-dlya-potencyi-sportivn-vtamni_212.gif-->Які вітаміни необхідні чоловікам, вітаміни для чоловіків для потенції, спортивні вітаміни.


Оскільки чоловічий організм все ж за багатьма параметрами відрізняється від жіночого, то вчені окремо виділили сполуки, необхідні саме чоловікам. Вони називаються «вітаміни для чоловіків» і дуже важливі для виконання ними специфічних функцій.

Які чоловічі вітаміни необхідні?


Вітаміни чоловікам потрібні для забезпечення прискорення обміну речовин і процесів, від яких залежать чоловічі якості - витривалість, фізична сила, здатність до виробництва статевого акту і якісної сперми.
Чоловіки частіше за жінок схильні до захворювань серця і судин, а також старіння, а значить, їм необхідні вітаміни і антиоксиданти (А, С, Е, Н, N, D, В1 В2 В6 В12 В9). Всі ці речовини необхідні в будь-якому віці для того, щоб їх організм нормально функціонував і щоб відсунути як можна далі старість. Але в різні періоди життя виникає підвищена потреба в цих компонентах.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vtamni-neobhdn-cholovkam-vtamni-dlya-cholovkv-dlya-potencyi-sportivn-vtamni_933.gif-->Які вітаміни необхідні чоловікам, вітаміни для чоловіків для потенції, спортивні вітаміни.
Аскорбінова кислота (С) - саме потрібне і корисне речовина, що підсилює захисні реакції організму. Вона сприяє підвищенню опірності до інфекцій, до онкологічних захворювань. Некурящим на добу достатньо 50 мг кислоти, а кращим - до 100 мг. Багато аскорбінової кислоти в капусті, зеленій паприці, смородині, зеленому чаї, папайї та гарбузі.

Прийом полівітамінних комплексів за віком


До 40 років особливо потрібні з'єднання В-групи, так як вони допомагають організму засвоювати білки для побудови сильних м'язів, виробляти статеві гормони і якісну сперму.
До вітамінів для чоловіків для потенції відносяться ретинол і токоферол. Вони сприяють виробленню гормону тестостерону, а значить, підтримують у відмінному стані потенцію. Необхідна і фолієва кислота, яка покращує якість сперми і допомагає зачаття здорової дитини.
В полівітамінний комплекс повинен входити і вітамін F, який необхідний, щоб забезпечити в організмі хороший рівень тестостерону. Абсолютно необхідне для нормальної роботи передміхурової залози є цинк.
На хорошу потенцію впливають мікроелементи мідь, селен і цинк, які потрібно поєднувати з ретинолом і токоферолом. Існують вітамінно-мінеральні комплекси, що містять саме ці вітаміни і мінерали.
У віці 45-55 років необхідні мультивітамінні препарати, які буду включати антиоксиданти, які уповільнюють процеси старіння - Е, З, А.
Після 55 років особливо потрібен кальциферол (D), так як в цей час організм під впливом сонячних променів вже не синтезує його в достатній кількості, а значить, підвищується небезпека розвитку остеопорозу. Дефіцит цієї речовини призводить також до погіршення роботи серця і нервової системи і викликає прискорене серцебиття, перепади тиску, нервозність.
Другим за значенням у цьому віці є ціанокобаламін (В12), тому що здатність засвоювати його з кишечника різко знижується, а значить, організм може відчувати гострий дефіцит цього вітаміну
Знадобиться і біотин (Н) захищає печінку, яка у віці 55 років перебуває не в найкращому стані.
Якщо займатися спортом не більше 1-2 годин на добу, при цьому повноцінно харчуватися, то йому не потрібні спеціальні добавки. У випадку ознак гіповітамінозу (втома, млявість, швидка стомлюваність) при інтенсивних тренуваннях, важкій фізичній праці або порушення метаболічних процесів (при ожирінні), організм має потребу в додатковому прийомі спортивних вітамінів для чоловіків (С, В1 В2 В2 В3 В6 В12 Д, Е, А).
Фармацевтичні компанії всього світу розробляють збалансовані вітамінні комплекси для спортсменів, чоловіків, жінок і дітей. Кожен може вибрати добавку по своєму смаку.
загрузка...
Написати Вконтакте