» » Як схуднути чоловікові 30 років: раціон харчування і правильна дієта для 30-річного чоловіка
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 15:14)   
 •   0   
 •  906 

Як схуднути чоловікові 30 років
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-cholovkov-30-rokv-racon-harchuvannya-pravilna-dyeta-dlya-30-rchnogo-cholovka_281.jpeg-->Як схуднути чоловікові 30 років: раціон харчування і правильна дієта для 30-річного чоловіка
До 30-річного віку багато чоловіків з різних причин починають набирати вагу, і деякі замислюються, чи може схуднути чоловік до 30 років. Хтось занадто багато працює, переживає пов'язані з цим стреси і заїдає, запиває ці нерви. Хто погано спить, і хронічна втома дає про себе непомітно знати у вигляді порушення роботи організму, а точніше, обміну речовин, виникнення психологічних проблем, які в комплексі виливаються в зайву вагу. А хто-то якщо не має нервової роботи, то має чудову дружину-кудесницу, яка на кухні творить чудеса, і відмовитися від цих страв неможливо.

Як схуднути чоловікові 30 років: наші поради


Але, як відомо, 30 років - це ще й один з важливих етапів життя, який часто називають кризовим. І з легкістю пережити кризовий вік допоможе саме правильне харчування і фізкультура. Дієта для чоловіка 30 років повинна дещо відрізнятися від 20-річного в силу фізіологічних змін організму. І повернення тіла в стан більш рухомого і енергійного обов'язково пожвавить людини, додасть сил і впевненості, що обов'язково позитивно позначиться на загальному стані і настрої.

Як скинути вагу чоловікові 30 років? На насправді, не дуже складно. Тим більше, що великою перевагою у чоловіків є той факт, що худнуть вони легше, якщо підійдуть з усією відповідальністю до цього питання. І скинути 20-30 кг цілком реально за 4-5 місяців.

Як схуднути чоловікові 30 років: раціон харчування і правильна дієта для 30-річного чоловіка

Дієта для чоловіка 30 років з калорійністю приблизно 2500 ккал


Такої цифри дотримуються дієтологи, якщо чоловік не займається важкою фізичною працею. Якщо чоловік активний, має роботу, яка змушує рухатися фізично, або хобі, пов'язане з підвищеною активністю, то необхідно споживати їжу приблизно на 2900 ккал.

Як схуднути чоловікові 30 років на 20 кілограмів, фахівці визначилися вже давно. Необхідно спробувати різні режими харчування і вибрати для себе найбільш оптимальний. Краще всього харчуватися дробно, 4-5 разів на день, але потроху. А кількість калорій знизити на 300-400 одиниць.

Харчування для чоловіки із зайвою вагою в 30 років повинно виключати:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-cholovkov-30-rokv-racon-harchuvannya-pravilna-dyeta-dlya-30-rchnogo-cholovka_273.gif-->Як схуднути чоловікові 30 років: раціон харчування і правильна дієта для 30-річного чоловіка • жирну, смажену їжу, особливо смажену свинину;

 • кондитерку і борошняні вироби;

 • алкоголь у великій кількості;

 • копченості;

 • консерви;


 • Але якщо є дуже сильне пристрасть до якогось з цих продуктів, то варто дотримуватися поступовість при відмові від будь-яких не дуже хороших звичок. Для рівномірного, планомірного скидання ваги дієта для чоловіків до 30 і дієта для чоловіків за 30 повинна відрізнятися однозначно.

  Як схуднути чоловікові 30 років: раціон харчування і правильна дієта для 30-річного чоловіка


  Можна включити в раціон більше:

 • овочевих салатів, вони дуже добре чистять організм від шлаків, граючи роль мітли, в прямому сенсі вишкрібаючи все накопичилися відклади за багато років;

 • сир;

 • йогурти;

 • кефір;

 • рибу;

 • курятину;

 • індичку на пару.


 • Як схуднути чоловікові 30 років: раціон харчування і правильна дієта для 30-річного чоловіка

  Дієти для чоловіків після 30


  Дуже популярним зараз стає перехід на сироедную дієту або так зване живе харчування, яке виключає термічно оброблену їжу, а також м'ясні та молочні продукти. Існує безліч смачних кулінарних рецептів з сирими овочами та фруктами Таке харчування дійсно дуже ефективно в намірі скидання ваги після 30 років. Але якщо є дуже серйозні хронічні захворювання, то необхідно міняти раціон дуже обережно і відслідковувати кожну реакцію тіла.

  Ну і, звичайно ж, важливо привести в порядок свою нервову систему шляхом налагодження сну. Необхідно висипатися в будь-якому випадку. Сон важливий для правильного обміну речовин і повинен становити більше 6 годин на добу.

  І привчіть себе вести щоденник, записуючи всі досягнення. Так картина буде наочніше, і буде більше стимулу завершити розпочату справу. Тоді питання, як скинути вагу чоловікові після 30 років, дуже швидко відпаде сам собою.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-cholovkov-30-rokv-racon-harchuvannya-pravilna-dyeta-dlya-30-rchnogo-cholovka_966.gif-->Як схуднути чоловікові 30 років: раціон харчування і правильна дієта для 30-річного чоловіка

  загрузка...
  Написати Вконтакте