» » Прибрати пивний живіт у чоловіків: як прибрати жир з пивного живота в домашніх умовах
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 14:05)   
 •   0   
 •  925 

Як прибрати пивний живіт чоловікові
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pribrati-pivniy-zhivt-u-cholovkv-yak-pribrati-zhir-z-pivnogo-zhivota-v-domashnh-umovah_271.jpeg-->Прибрати пивний живіт у чоловіків: як прибрати жир з пивного живота в домашніх умовах
Часто у віці від 30 років чоловіки задаються питанням, як прибрати пивний живіт. В першу чергу необхідно уточнити, що причиною появи великого живота не є вживання пива, він може виникнути, навіть якщо чоловік зовсім не вживає цей хмільний напій. «Черевце» з'являється через переїдання, а пиво просто сприяє відкладенню жирових мас у даній області, саме тому в народі його так і прозвали. Так як же прибрати чоловікові пивний живіт? В першу чергу необхідно встановити причину його появи, тільки так можна швидко ліквідувати наслідки.

Як прибрати пивний живіт у чоловіка: причини


У боротьбі з пивним животом у чоловіків у першу чергу необхідно звернути увагу на наступні причини появи жирових відкладень:

 • Переїдання. Більшість чоловіків активно працюють цілий день, а діставшись додому, намагаються надолужити всі пропущені прийоми їжі ввечері. В результаті велика кількість калорій не встигає витратити, і організм залишає їх «про запас».

 • Недостатньо активний спосіб життя. Особливо ця проблема стосується офісних працівників, які весь день проводять, сидячи за комп'ютером. Недостатня активність призводить до того, що організм на підтримку власної життєдіяльності витрачає зовсім мало калорій, а їх надлишок затримує у вигляді жирових відкладень.

 • Вік. Чим старшою стає людина, тим повільніше в його організмі протікають обмінні процеси, що сприяє накопиченню жирової маси.

 • Зниження кількості тестостерону. Цей гормон грає ванну роль в метаболізмі, з віком він виробляється все в меншій кількості, а зайві кілограми додатково блокують його вироблення. Виходить, що називається, «замкнене коло»: з одного боку, жир заважає виробленню тестостерону, а з іншого - брак гормону не дозволяє швидко впоратися із зайвими кілограмами.


 • Прибрати пивний живіт у чоловіків: як прибрати жир з пивного живота в домашніх умовах

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pribrati-pivniy-zhivt-u-cholovkv-yak-pribrati-zhir-z-pivnogo-zhivota-v-domashnh-umovah_493.gif-->Прибрати пивний живіт у чоловіків: як прибрати жир з пивного живота в домашніх умовах


  Як прибрати пивний живіт в домашніх умовах чоловікові: з чого почати


  Природно, перше, що варто зробити, - це нормалізувати харчування, відмовившись від жирної, солодкої, копченої і смаженої їжі. Також не варто вживати фаст-фуд, напівфабрикати і консерви. З солодощів в невеликій кількості можна залишити тільки гіркий шоколад і сухофрукти.

  Раціон харчування повинен складатися зі свіжої зелені, овочів, фруктів, цільнозернових круп, нежирних сортів м'яса і риби. Причому харчуватися необхідно 4-5 разів на день, щоб у організму не виникало нестачі енергії. Якщо харчуватися 1-2 рази в день і дуже щільно, перерви між прийомами їжі організм може сприйняти, як стрес, а отримавши їжу, буде намагатися залишити що-небудь про запас. У харчуванні необхідно дотримуватися одного простого правила - вживати таку кількість калорій, яке ви зможете витратити. Досягти балансу можна або шляхом збільшення фізичної активності, або зменшенням кількості калорій.

  Прибрати пивний живіт у чоловіків: як прибрати жир з пивного живота в домашніх умовах

  Як прибрати пивний живіт у чоловіка: фізкультура


  Заняття спортом допоможуть витрачати більше калорій, тому прибрати пивний живіт чоловікові буде легше. Але відразу вдаватися до силових вправ не варто. Вступний комплекс має складатися з простих базових вправ, а гантелі і їзду на велосипеді можна підключити пізніше. Підбір комплексу вправ краще довірити професійному тренеру, який зможе правильно оцінити початкове фізичний стан. Допомогти чоловікові прибрати пивний живіт також допоможуть вправи на прес, вони підтягнуть стінку черевної порожнини.

  Прибрати пивний живіт у чоловіків: як прибрати жир з пивного живота в домашніх умовах

  Як прибрати пивний живіт: ліпосакція


  Ліпосакція - це хірургічний метод видалення жиру. Результат після процедури буде миттєвим, але довго він не протримається, якщо не змінити спосіб харчування і не збільшити фізичну активність.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pribrati-pivniy-zhivt-u-cholovkv-yak-pribrati-zhir-z-pivnogo-zhivota-v-domashnh-umovah_366.gif-->Прибрати пивний живіт у чоловіків: як прибрати жир з пивного живота в домашніх умовах

  загрузка...
  Написати Вконтакте