» » Молоко для набору м'язової маси: як молоко допомагає набрати вагу
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 14:05)   
 •   0   
 •  3103 

Молоко для набору ваги
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/moloko-dlya-naboru-myazovoyi-masi-yak-moloko-dopomagaye-nabrati-vagu_791.jpeg-->Молоко для набору м'язової маси: як молоко допомагає набрати вагу
Часто бодібілдери, прагнучи швидше набрати м'язову масу, основою раціону харчування роблять білкові продукти: боби, м'ясо, сир. Але часто забувають, що молоко для набору ваги також прекрасно підходить. Причому цей продукт буде корисний не тільки професійним спортсменам, але й усім, хто бажає збільшити масу не за рахунок жиру, а за рахунок м'язів.

Допомагає молоко набрати вагу?


Щоб розібратися, у чому секрет цього продукту, необхідно з'ясувати його хімічний склад, а особливо кількість білка - головного компонента для росту м'язів. В одній склянці молока (200 мл) міститься 8 м найціннішого природного білка, а калорій - всього 150. Крім того, продукт стимулює роботу кишечника, що призводить до швидкому засвоєнню білків і їх доставки до місця призначення. Причому підійде і сухе молоко для набору ваги, і рідке.

Ідеальним варіантом буде свіже домашнє молоко, але можливість придбати такий продукт є далеко не у всіх, особливо це стосується жителів великих міст. Але, вирушаючи в супермаркет, перевагу варто віддавати перевіреним виробникам, які повністю дотримуються технології приготування, і не розводять цей цінний продукт водою.

Для енергетичного підживлення організму можна варити каші на молоці і готувати на його основі коктейлі. Щодня необхідно вживати не менше 1 л продукту, кожні 3 години по одній склянці.

Молоко для набору м'язової маси: як молоко допомагає набрати вагу

Чи варто пити молоко на ніч?


Молоко для набору м'язової маси слід вживати на ніч з наступних причин:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/moloko-dlya-naboru-myazovoyi-masi-yak-moloko-dopomagaye-nabrati-vagu_343.gif-->Молоко для набору м'язової маси: як молоко допомагає набрати вагу • Міститься в продукті казеїн засвоюється досить повільно, може знадобитися близько 6-8 годин.

 • Повне засвоєння продукту організмом дозволяє швидко відновити сили навіть після дуже інтенсивних занять спортом, а поєднання з нічним відпочинком робить процес відновлення ще більш ефективним.

 • Під час сну пошкоджений клітини організм «відбирає» у м'язової тканини, а достатня кількість білка дозволяє забезпечити його всіма необхідними елементами, не чіпаючи м'язи.

 • Продукт має сечогінну властивість, тому перешкоджає утворенню набряклість і сприяє виведенню зайвої рідини.


 • Молоко для набору м'язової маси: як молоко допомагає набрати вагу

  Козяче молоко для набору ваги


  Набрати вагу за допомогою молока кози можна швидше, в порівнянні з коров'ячим, оскільки воно містить в два рази більше білка, а калорійність продукту дорівнює всього 68 ккал в 100 р.

  Якщо, крім активних фізичних навантажень, вам доводиться ще й багато працювати розумово, у молоко можна додати ложечку меду, щоб забезпечити мозок глюкозою.

  Крім білків, у козячому молоці присутні вітаміни А, D, С, групи В. його краще Вживати в сирому вигляді, оскільки термічна обробка веде до зниження кількості вітамінів у продукті.

  Молоко для набору м'язової маси: як молоко допомагає набрати вагу

  Сухе молоко для набору маси


  За допомогою сухого молока набрати вагу можна також швидко і успішно. Продукт готують шляхом випарювання рідини, за рахунок чого вона може зберігатися кілька місяців. Це хороша альтернатива протеїну, оскільки білок тут знаходиться в концентрованому вигляді. Так, в 100 г продукту міститься близько 27 г білка, 30 г тваринного жиру і 36 г вуглеводів. Продукт досить жирний, тому вживати його необхідно в точному дозуванні, розмір якої залежить від початкової маси тіла і бажаного результату.

  У сухому молоці міститься 80 % казеїнового і 20 % сироваткового білка. Залежно від мети використання сьогодні можна підібрати продукт з різним вмістом жиру. Як правило, для набору ваги 100 г сухої речовини розводять в одній склянці води, це приблизно 4 столові ложки.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/moloko-dlya-naboru-myazovoyi-masi-yak-moloko-dopomagaye-nabrati-vagu_236.gif-->Молоко для набору м'язової маси: як молоко допомагає набрати вагу

  загрузка...
  Написати Вконтакте