» » Дієта для набору маси тіла: як правильно вибрати дієту щоб набрати вагу
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 13:45)   
 •   0   
 •  1035 

Дієти для набору маси тіла
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dlya-naboru-masi-tla-yak-pravilno-vibrati-dyetu-schob-nabrati-vagu_691.jpeg-->Дієта для набору маси тіла: як правильно вибрати дієту щоб набрати вагу
Велика частина дієт, застосовуваних для набору ваги, не зовсім вірна. Справа в тому, що автор кожного видання на цю тему намагається придумати щось своє, унікальне, щоб відрізнятися від тисяч інших. Але 95 % таких нововведень абсолютно абсурдні і навіть можуть нашкодити. Чого автори тільки не придумали : і метод циклування, і харчування на специфічних продуктах, і особливі методики приготування, і несподівані поєднання. Але все це лише спосіб внести у дієтологію щось нове і привернути увагу до власної персони. У всякому разі, якщо вам попалася книга або стаття, в якій пропонують харчуватися, наприклад, тільки продуктами фіолетового кольору або кожен день вживати хрін і часник, можете сміливо її закривати і не витрачати час.

Дієта для набору маси тіла: як правильно вибрати дієту щоб набрати вагу

Дієти для набору маси тіла: кому вони підходять


Дієта для набору маси тіла - це не список обмежень, а швидше рекомендації по організації процесу харчування та перелік продуктів, які обов'язково повинні бути в раціоні. Мета такої дієти - зміцнити здоров'я організму і досягти бажаного ваги і рельєфу тіла за рахунок м'язової маси.

Дієта по набору маси тіла може дотримуватися довгий період - до досягнення бажаного результату. Але дієтологи радять правильно «входити» і «виходити» з нового режиму харчування, щоб організм зміг адаптуватися. Також важливо збільшувати/зменшувати обсяг або калорійність продуктів поступово, щоб не порушити метаболічні процеси в організмі.

Дієта для набору маси тіла: як правильно вибрати дієту щоб набрати вагу

Дієта набору маси тіла: основні принципи


Щоб швидко набрати масу тіла, дієта повинна бути побудована на наступних принципах:

 • Харчуватися 5-6 разів на добу. Згідно останніми дослідженнями, анаболічний ефект після їжі триває близько 3 годин, тому харчуватися необхідно кожні 3-4 години, але невеликими порціями. В такому режимі система травлення не перевантажується, а організм отримує всі необхідні поживні речовини. Якщо харчуватися рідко, але великими порціями, надлишок речовин організм буде відкладати у вигляді жирових відкладень. А оскільки дієта при наборі маси тіла висококалорійна, то витягти і витратити «запаси» буде непросто.

 • Висока калорійність раціону. Для набору ваги 70 % продуктів повинні бути висококалорійні. Безумовно, організму потрібні і овочі, і фрукти, але їх частка не повинна бути вище 30 %. Справа в тому, що неперетравлювана клітковина стимулює активну роботу кишечника, в результаті велика кількість калорій не буде засвоєно.

 • Обмежити споживання простих вуглеводів і жирів. Такі продукти, як жирне м'ясо, масло, сало, ковбаса, в умовах висококалорійної дієти будуть відкладатися в жирові клітини. Також небезпечні солодощі: різке підвищення рівня цукру призводить до того, що організм починає перетворювати глюкозу в жир.

 • Достатня кількість рідини. При наборі маси добове споживання води повинне бути дорівнює 3 л.

 • Правильний розподіл раціону. 70 % добового раціону має бути вжито до 16:00. Увечері оптимально харчуватися кисломолочними продуктами, салатами, яйцями, м'ясом птиці або рибою.


 • Дієта для набору маси тіла: як правильно вибрати дієту щоб набрати вагу

  Дієта для набору маси тіла на 7 днів


  Розподілити продукти на тиждень необхідно таким чином, щоб раціон на 50-60 % складався з складних вуглеводів, на 30-35 % - з білків, на 10-20 - з жирів.

  Складні вуглеводи містяться в крупах, злакових, картоплі, кукурудзі і ін Прекрасними джерелами білка будуть курятина, кролятина, телятина, риба, молочні продукти. З жирів перевагу необхідно віддавати рослинним маслам.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dlya-naboru-masi-tla-yak-pravilno-vibrati-dyetu-schob-nabrati-vagu_305.gif-->Дієта для набору маси тіла: як правильно вибрати дієту щоб набрати вагу


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dlya-naboru-masi-tla-yak-pravilno-vibrati-dyetu-schob-nabrati-vagu_286.gif-->Дієта для набору маси тіла: як правильно вибрати дієту щоб набрати вагу

  загрузка...
  Написати Вконтакте