Дієти
Молочні продукти при сушінні тіла: користь і обмеження. Молочна дієта на сушінню.
19.03.2015 1002 0 admin

Молочні продукти при сушінні тіла: користь і обмеження. Молочна дієта на сушінню.

Для чоловіків

Молоко при сушінні тіла
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/molochn-produkti-pri-sushnn-tla-korist-obmezhennya-molochna-dyeta-na-sushnnyu_881.jpeg-->Молочні продукти при сушінні тіла: користь і обмеження. Молочна дієта на сушінню.
Кожен з нас прекрасно пам'ятає ще з дитячих років, що молоко зміцнює кістки, допомагає рости швидше, додає сил. Для бодібілдера такі корисні властивості також не завадять. Але наскільки корисні молочні продукти при сушінні? Давайте розбиратися.

Отже, молоко - це природний продукт, який виробляють молочні залози всіх ссавців. За статистикою, частіше за все в їжу вживають коров'ячий секрет, але є також козій, овечий, верблюжий та ін. Вся ця молочка відрізняється між собою складом. Але основою завжди є вода (до 88 %) і жир (до 12 %). У першій частині В розчиненому вигляді присутні:

 • молочний цукор;

 • мінерали;

 • пігменти;

 • водорозчинні вітаміни;

 • білки.


 • У другій частині присутні жирові кульки, жиророзчинні вітаміни, гормони і ферменти.

  Молочні продукти при сушінні тіла: користь і обмеження. Молочна дієта на сушінню.

  Чи можна пити молоко при сушінні тіла?


  Щоб розібратися, чи потрібно молоко при сушінні тіла, необхідно розглянути деякі наукові факти, які описують вплив цього продукту на м'язову масу людини.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/molochn-produkti-pri-sushnn-tla-korist-obmezhennya-molochna-dyeta-na-sushnnyu_333.gif-->Молочні продукти при сушінні тіла: користь і обмеження. Молочна дієта на сушінню. • Молочний білок має повноцінний амінокислотний склад, легко засвоюється і містить велику кількість бистроперевариваемих протеїнів, при цьому навантаження шлунково-кишковий тракт мінімальна. Наприклад, в 250 мл міститься цілих 8 м найцінніших білків, тому при сушінні можна через півгодини після тренування випити склянку нежирного молока, воно допоможе швидше м'язам відновитися.

 • Продукт містить велику кількість кальцію, який сприяє зміцненню кісткової тканини і нарощування м'язів.

 • Молочка має властивість затримувати в організмі воду, завдяки чому після тренування зберігається водно-поживний баланс.

 • Продукт притуплює відчуття голоду за рахунок високого вмісту жирів і повільних білків.

 • Молочні продукти під час сушіння корисні тим, що містять природно-структурований анаболічні стероїди з особливими сполуками - цитокіни. Ці сполуки змушують стовбурові клітини перероджуватися в м'язові. Але найбільша кількість цитокінів міститься в парному молоці, під час термічної обробки відсоток цієї речовини різко знижується.


 • Молочні продукти при сушінні тіла: користь і обмеження. Молочна дієта на сушінню.

  Чи можна при сушінні тіла молочні продукти


  Молочні продукти для сушіння тіла будуть просто незамінні, але вживати їх у їжу необхідно в невеликій кількості, оскільки цей природний продукт містить вуглеводи, нехай навіть в невеликій кількості. Також варто враховувати, що харчуватися при сушінні тіла необхідно чотири-п'ять разів на добу, але невеликими порціями, оскільки обмінні процеси протікають швидше. Якщо харчуватися один-два рази в день, організм може сприйняти таке харчування, як обмеженість, і почати активно запасати жир.

  Сушка тіла: меню на кожен день з молоком


  Перед тим як сісти на повноцінну дієту для сушіння тіла з молочними продуктами, необхідно перший тиждень зробити вступній: виключити все борошняне і солодке, збільшити кількість білків і привчити себе харчуватися чотири-п'ять разів на добу.

  Молочні продукти при сушінні тіла: користь і обмеження. Молочна дієта на сушінню.


  Далі меню щоденне меню може виглядати наступним чином:
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/molochn-produkti-pri-sushnn-tla-korist-obmezhennya-molochna-dyeta-na-sushnnyu_686.gif-->Молочні продукти при сушінні тіла: користь і обмеження. Молочна дієта на сушінню.

 • Перший день. 300 г знежиреного сиру, склянку 05 % молока, 300 г відвареної яловичини, 200 г огірків, помідорів або капусти, 1 яблуко.

 • Другий день. 2 яйця, склянка молока, 200 г вареної гречки, 300 г морський нежирної риби, 1 апельсин, зелень.

 • Третій день. Кефір з висівками, 200 г відвареного рису, 300 г відвареної курячої грудки, квашена капуста, зелень, помідори.

 • Четвертий день. Вівсяна каша на молоці, варена квасоля, морепродукти, яблуко, болгарський перець, морква.

 • П'ятий день. 200 г сиру, відварене яйце, склянка молока, 300 г відвареної телятини, нежирний фруктовий йогурт.

 • Шостий день. Кефір з висівками, 200 г гречки, морська риба запечена, салат з помідорів і огірків, зелень, стакан молока.

 • Сьомий день. Консервований горошок, 300 г відвареної телятини, 2 яйця, 1 яблуко, стакан кефіру.
 • Шестиденна шведська дієта: їмо і худнемо Шестиденна шведська дієта: їмо і худнемо
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/shestidenniy-shvedska-dyeta-yimo-hudnemo_221.jpeg--> Перевагою шведської дієти перед іншими є те, що вона
  Омлет при сушінні тіла. Рецепт білкового омлету для сушіння Омлет при сушінні тіла. Рецепт білкового омлету для сушіння
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/omlet-pri-sushnn-tla-recept-blkovogo-omletu-dlya-sushnnya_341.jpeg--> Яйця - одне з найулюбленіших страв
  Як правильно порахувати білки, жири, вуглеводи при сушінні тіла: грамотний ... Як правильно порахувати білки, жири, вуглеводи при сушінні тіла: грамотний ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-porahuvati-blki-zhiri-vuglevodi-pri-sushnn-tla-gramotniy-rozrahunok-sushki-dlya-cholovkv_771.jpe
  Суп під час сушіння тіла. Рецепти спеціальних супів для сушіння. Суп під час сушіння тіла. Рецепти спеціальних супів для сушіння.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/sup-pd-chas-sushnnya-tla-recepti-specalnih-supv-dlya-sushnnya_731.jpeg--> Суп - це рідке блюдо, яке готують
  Вітаміни для сушіння які вітаміни і вітаміноподібні речовини необхідні на с ... Вітаміни для сушіння які вітаміни і вітаміноподібні речовини необхідні на с ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vtamni-dlya-sushnnya-yak-vtamni-vtamnopodbn-rechovini-neobhdn-na-sushnn-tla_991.jpeg--> Вітаміни для сушіння
  Дієта для сушіння тіла: меню для жінок і чоловіків по днях, відгуки Дієта для сушіння тіла: меню для жінок і чоловіків по днях, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dlya-sushnnya-tla-menyu-dlya-zhnok-cholovkv-po-dnyah-vdguki_151.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]